Hayatımın Aşkı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

admin

Kanal D

30 Mart 2016

Hayatımın Aşkı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Başrollerinde Hande Doğandemir, Berk Hakman ve Yonca Evcimik’in yer aldığı Hayatımın Aşkı dizisinin senaryosunu Ekin Atalar yazıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Ketche yer alıyor. Uzun süredir gündeme gelen dizinin oyuncu kadrosuna ise bugün iki yeni isim daha katıldı.

TV dizileri arasında yer alan ‘İntikam’ ve ‘Beni Böyle Sev’ projelerinde yer almış olan yetenekli oyuncu Zafer Algöz ile birlikte Zeynep Eronat’da Hayatımın Aşkı dizisine dahil edildi.

Yonca Evcimik Kendi Hayatını Canlandıracak

Yonca Evcimik’in uzun yıllar sonra ekranlara döneceği dizi olma özelliğini de taşıyan Hayatımın aşkı dizisinde Evcimik, çılgın bir pop starın hayatını canlandıracak. Ailenin teyzesi olacak olan Evcimik, dizide kendi ismi ile yer alacak.

Kanal D ekranlarına bomba gibi bir giriş yapmaya hazırlanan Hayatımın Aşkı dizisinin erkek başrollerinde ise Berk Hakman ile birlikte Serkan Çayoğlu yer alacak. Mart ayının sonlarında ilk çekimlerine başlanacak olan dizi Bridget Jones’in Günlüğü adı ile yayınlanan Hollywood yapımının Türkiye uyarlaması olacak.

Ünlü oyuncu kadrosu ve heyecan dolu senaryosu ile Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Hayatımın Aşkı dizisi Haziran ayında ilk bölümleri ile izleyenlerin karşısında olacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz