Show TV’nin Yeni Dizisi: İstanbul Sokakları

admin

Show TV

29 Mart 2016

Show TV’nin Yeni Dizisi: İstanbul Sokakları

Son dönemlerde diziler düşük reyting sonuçları elde etmeye başladıkları zaman direkt olarak yayından kaldırılma yolu tercih ediliyor. Ancak yayından kalkan dizilerin yerine ise yenilerinin gelmesi gecikmiyor. İşte bu dizilerin yerini almaya hazırlanan Show TV projesi İstanbul Sokakları karşınızda!

İki ayrı yeni dizi projesine yayın akışında yer vereceğini açıklayan Show TV'nin belli olan ilk dizi projesi İstanbul Sokakları için tanıtım fragmanları da yayınlanmaya başlandı.

İstanbul Sokakları için yayınlanan tanıtım fragmanında yapımcılığı Gold Film'in üstlendiğini ve oyuncu kadrosunda Gizem Karaca, Caner Cindoruk, Rıza Kocaoğlu ve Naz Elmas gibi isimlerin yer aldığı görüyoruz.

Usta yönetmenlerden olan Faruk Teber'in yönetmen koltuğunda oturduğu İstanbul Sokakları dizisinin senaryosu Zülküf Yücel ve Zehra Yücel tarafından kaleme alınacak. 

1983 doğumlu Naz Elmas adlı ünlü oyuncunun yer alacağı dizide birbirinden heyecanlı olaylar yaşanacak. Özlenen mahalle kültürünü ve romantik komedi tadını Show TV ekranlarından izleyenleri ile paylaşacak olan İstanbul Sokakları, şehrin eğlenceli ve dostluklar ile dolu olan sokaklarında geçecek. 

Dizinin yayınlanacak olan ilk bölümünün hangi tarihte ortaya çıkacağı ise şimdilik bilinmiyor. Dizi ile ilgili yeni detaylar geldikçe buradan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz