Kuzey Yıldızı İlk Aşk’tan yeni bölüm müjdesi! Tarih belli oldu!

Tvyayinakisi.com

Show TV

30 Mayıs 2020

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’tan yeni bölüm müjdesi! Tarih belli oldu!

Show TV’nin sevilen komedi dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk ekrana dönmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz haftalarda dizinin başrol oyuncusu Aslıhan Güner sosyal medya hesabından  Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın çekimlerine başladıklarını duyurmuştu. Başarılı oyuncu Aslıhan Güner’in verdiği müjdeli haberinin sonrasında dizinin yeni bölümünün tarihi belli oldu. 28. bölüme dair yayınlanan fragman 2 milyon kişi tarafından izlenerek uzun süre Youtube Türkiye trendleri arasında yerini aldı.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Show TV’nin eğlenceli dizisi Koronavirüs salgını nedeniyle çekimlerini durdurma kararı almıştı. Yönetmenliğini Ersoy Güler’in yaptığı dizi normalleşme adımlarıyla birlikte Mayıs ayının sonunda özel izin alarak seyahat engeline takılmadan Karadeniz’in incisi Ordu’da çekimlerine başladı. Karadeniz’in fırtınasını ve asiliğini yansıtan dizi yıllar sonra bir araya gelen Kuzey ve Yıldız’ın macera dolu aşk hikayesini konu alıyor.

Birbirlerine düşman olan Kadıoğlu ve Mollaoğlu ailelerin çocukları Yıldız ve Kuzey kendilerini yıllar sonra fırtınalı bir aşk hikayesinin kucağında bulurlar. Genç çiftin romantik hikayesi ile Karadeniz insanının eğlenceli yönlerini yansıtan aile komedisi dizinin seyircisini adeta ekrana kilitliyor. Kırmızı Kafa ve Karga Burun’un maceraları seyircisini kaldığı yerden kahkaha tufanına sokmaya hazırlanıyor.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK DİZİSİNDEN YENİ BÖLÜM MÜJDESİ 

blank

Başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci’nin paylaştığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi hayranları tarafından sabırsızlıkla belirleniyordu. Dizi hayranlarıyla hasret gidermek için gün sayıyor. Sosyal medya platformlarında yeni bölümün müjdesini veren dizinin fragmanı milyonlarca kişi tarafından izlendi. Dizinin yeni bölümü 6 Haziran Cumartesi günü saat 20.00’da Show TV’de izleyicisiyle kucaklaşacak. Dizinin hayranlarının sabırsızlığının yanında oyuncularda yeni bölüm için heyecanlarını kendi sosyal medya hesaplarından paylaştı.

DİZİNİN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

blank

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin 28. bölümünün iki fragmanı da hayranları tarafından oldukça yoğun ilgiyle karşılandı. Fragmanda yeni bölüme dair ipuçları veren dizinin seyircisini heyecanlı ve macera dolu bir bölüm bekliyor. Kuzey ve Yıldız çift terapistine gitmek için birbirlerini ikna ederler. Terapistin “yakınınız olan bir çocuğa annelik ve babalık yapacaksınız” diyerek verdiği görevin sonrasında Kuzey ve Yıldız kendilerini yeni bir maceranın ortasına bulur. Nahide’nin hamilelik haberi ise bütün aileyi sevince boğar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz