Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü Ayrılık İddialarıyla Dalga Geçti!

Aleyna

Haberler

17 Ekim 2020

Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü Ayrılık İddialarıyla Dalga Geçti!

Ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü’nün sevgilisi Onur Ünlü, geçtiğimiz gece bir kadınla samimi hallerde yakalandı. İhanet ve ayrılık iddiaları gündeme gelse de çift bunları ciddiye almadıklarını yaptıkları paylaşımla gösterdi.

Türk sinemasına ve televizyonuna değişik bir soluk getiren yönetmen Onur Ünlü ve başarılı oyuncu Hazar Ergüçlü’nün aşkı gündemden düşmüyor. Yıllarca adları kimseyle aşk dedikodusuna karışmaya bu iki ünlü ismin ilişkisi herkesi şok etti. Bu şaşkınlığın en büyük sebeplerinden biri de çiftin arasındaki yaş farkıydı. Ancak Ergüçlü ve Ünlü, tüm eleştirilere göğüs gererek aşklarını yaşamaya devam etti.

Onur Ünlü Fena Yakalandı

Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü

Onur Ünlü iki gece önce bir kadınla samimi hallerde görüntülenerek herkesi şaşırttı. Onur Ünlü muhabirlerin hiçbir sorusuna cevap vermeden sessizce mekandan ayrıldı. Birlikte görüntülendiği kadın da yüzünü gizleyerek ortamdan uzaklaştı.

Onur Ünlü’nün Hazar Ergüçlü ile ayrılıp ayrılmadığı sorusu kafaları kurcaladı. Ünlü yönetmen özellikle Hazar Ergüçlü’nün hayranlarının büyük tepkisini çekti. Ayrılık ve ihanet iddiaları da ayyuka çıktı.

Onur Ünlü ve Hazar Ergüçlü’den Yanıt Gecikmedi

Ünlü çift bu iddialara bir süre hiçbir cevap vermedi. Ancak dedikodular alıp başını gidince daha fazla sessiz kalmak istemeyen Onur Ünlü, Instagram hesabından Hazar Ergüçlü’nün olduğu esprili bir story paylaştı.

Onur Ünlü story

Aynı paylaşımı Hazar Ergüçlü de kendi hesabından yaptı. Böylece ünlü çift bir açıklama yapmak yerine kendi esprili tarzlarıyla “Hiçbir sorun yok” sinyali verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz