Kylie Jenner’a “Taklitçi Kezban” Diyen Banu Alkan’dan Sonra Deniz Uğur’un Yaptığı Paylaşım: “Angelina Jolie, Lütfen Beni Taklit Etmeyi Bırak”

Aleyna

Haberler

8 Kasım 2020

Kylie Jenner’a “Taklitçi Kezban” Diyen Banu Alkan’dan Sonra Deniz Uğur’un Yaptığı Paylaşım: “Angelina Jolie, Lütfen Beni Taklit Etmeyi Bırak”

Geçtiğimiz günlerde Kylie Jenner’ın kensini taklit ettiğini söyleyen ve sosyal medyada paylaştığı hikayelerle ateş püsküren Banu Alkan, birçok ünlünün diline düşmekten kurtulamadı. Banu Alkan’ın paylaşımlarından sonra oyuncu Deniz Uğur’dan da benzer bir paylaşım geldi: “Angelina Jolie yıllardır beni taklit ediyor.”

Banu Alkan’ın Paylaşımları Olay Olmuştu

Kylie Jenner’ın kendisini tıpatıp taklit ettiğini iddia eden Yeşilçam sinemasının Afrodit’i Banu Alkan, Kylie ile olan benzer fotoğraflarını paylaşmış ve sert sözlerle kızgınlığını dile getirmişti. “Taklitçi Kezban. Saçının uçuşuna kadar beni taklit ediyor, düş yakamdan” diyen Banu Alkan, birden gündeme oturmuş ve hiç kimse şaka mı yaptığını yoksa ciddi mi olduğunu anlayamamıştı.

blank

Banu Alkan’dan Kanıt Bile Geldi!

Kylie Jenner’ın leopar desenli kıyafetlerini ve yeşil lenslerini bile üstünen alınan Banu Alkan, “Beni taklit ettiğini çok iyi biliyorum, kıskanç kezban.” sözlerinden sonra bomba gibi bir paylaşım gelmişti. Banu Alkan, Kylie Jenner’ın hikayelerini görüntülediğini gösteren ekran görüntüsünü Instagram’da paylaşmış ve “Yakaladım seni” yazmıştı.

blank

Ünlülerden Banu Alkan’ın Paylaşımlarına Esprili Yaklaşım

Bir anda sosyal medyada gündeme oturan Banu Alkan, Instagram ve Twitter aleminde herkesin diline düşmüştü. İnternet alemi ikiye bölünmüş ve Afrodit’i tiye alanlar ve onu haklı bulanlar olarak iki gruba ayrılmıştı.

Deniz Uğur’dan Banu Alkan’a Gönderme: “Angelina Jolie Yıllardır Beni Taklit Ediyor”

Bu paylaşımların ardından sosyal medya hesabından kendisinin ve Angelina Jolie’nin fotoğrafını yan yana koyarak paylaşım yaptı. Fotoğrafın altına “Polemik yaratmamak için isim vermiyorum ama gülümsemesinden dövmesine kadar beni taklit ediyor. Yıllardır Hollwood bunu konuşuyor. gerçekten yeter artık!” cümlelerini yazarak Banu Alkan’ın paylaşımlarıyla alay ettiği bir gönderme yaptı.

“Başka Ülkede Yaşayamam”

Fotoğrafın altına “Afrodit Kafası”, “Başka Ülkede Yaşayamam” etiketlerini paylaşan Deniz Uğur’un bu fotoğrafı, gönderileri arasında en çok beğeni alan paylaşımlarından biri oldu. Peki, siz Banu Alkan’ın Kylie Jenner iddiaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Afrodit’in gerçekten de haklılık payı olabilir mi? Yoksa sadece gündemde kalmak adına yapılan paylaşımlardan biri mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz