Her Adımıyla Olay Olan Nesrin Cavadzade, Şimdi de Bodrum’da Üstsüz Güneşlenirken Yakalandı

Aleyna

Haberler

19 Temmuz 2023

Her Adımıyla Olay Olan Nesrin Cavadzade, Şimdi de Bodrum’da Üstsüz Güneşlenirken Yakalandı

Son dönemin en dikkat çeken güzellerinden biri de şüphesiz Nesrin Cavadzade! Güzel oyuncu sadece oyunculuğu ya da güzelliği ile değil, aynı zamanda giydiği kıyafetlerle ve cesur tarzıyla da sosyal medyanın gündemine oturmayı başarıyor. Geçtiğimiz haftalarda “Üç Kuruş” dizisinde başrolü paylaştığı Uras Kaygılaroğlu’nun doğum gününü kutlamak için video paylaşan Nesrin Cavadzade’nin videodaki dansı ve Bora Akkaş’ın, göğüsüne para sıkıştırması magazin gündemini bir hayli meşgul etmişti.

Bugün ise Nesrin Cavadzade, yeni bir bomba ile sosyal medyayı sarstı! Tüm yaşananların ardından bir markanın daveti üzerine Bodrum’a giden Nesrin Cavadzade, önceki gün Torba’da kaldığı otelin iskelesinde görüntülendi. İskelede kimseye aldırmadan bikinisinin üstünü çıkartan güzel oyuncu, üstsüz bir şekilde güneşlendi. O anlar ise paparazzilerin kameralarından kaçmadı. Sosyal medyada yeniden eleştirlerin hedefi olan Nesrin Cavadzade’den henüz bir açıklama gelmiş değil.

Daha Önce de Sosyal Medyada Olay Olmuştu!

Güzel oyuncu Nesrin Cavadzade, Üç Kuruş dizisinde başrol paylaştığı Uras Kaygılaroğlu’nun doğum gününü kutlamasıyla sosyal medyada olay olmuştu. Doğum günü kutlamasında Bora Akkaş’ın Nesrin Cavadzade’nin göğüsüne para takması sosyal medyadan linçlere neden olmuştu.

Ünlü oyuncu sonraki paylaşımında hamile eşinden özür dilemişti; “Nesrin’in, Uraz’ın doğum günü için hazırladığı postta yer alan geçen sene çekilmiş o video çok saçma ve talihsiz olmuş. Neden bu video bilmiyorum. Halim ve tavrımdan ya da videonun seçili bölümünden anlaşılmıyor olabilir ama bu aramızdaki şaka idi. Yoksa Nesrin’e para takmak benim ne haddime… Videonun çekildiği tarih, oturduğumuz masa, arkadaşlarımız ve bu olayın başında sonunda ne olduğu görünmediği için toplum tarafından hoş karşılanmayan her şeyi anlıyorum. Bunun eşimin doğuma bu kadar yakın bir zamanda bir mesele haline gelmesinden derin mutsuzluk duyuyorum. Konu, sadece Uraz’ın doğum günü olmalıydı. Görüntünün yarattığı bu kötü duygular için eşim Oben’den özür dilerim. Bu konu özelinde beni yargılayan insanlara mutsuzluğumu belirtmek isterim” dedi.

Üstsüz Görüntülendi!

blank

Bu olayın ardından sessizliğini koruyan Nesrin Cavadzade, geçtiğimiz gün Bodrum Torba’da bir otelin iskelesinde paparazzilerin kamerasına yakalandı. İskelede kimseye aldırmadan bikinisinin üstünü çıkartan güzel oyuncu, üstsüz bir şekilde güneşlendi. O anlar ise paparazzilerin kameralarından kaçmadı. Sosyal medya kullanıcıları ise güzel oyuncuyu linç etmekten geri durmadı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz