Hercai 9. Bölüm Fragmanı! Reyyan’ın Gerçeği Öğrenmesi An Meselesi..

admin

Haberler

5 Mayıs 2019

Hercai 9. Bölüm Fragmanı! Reyyan’ın Gerçeği Öğrenmesi An Meselesi..

Hercai dizisi, başlayalı çok uzun zaman olmamasına rağmen kendisini pek çok izleyiciye sevdirmeyi başardı. Tüm Türkiye’de severek izlenen dizilerden olan Hercai dizisinin 9. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Miran’ın dinlediği masal sahiden de gerçek olacak mı? İşte Hercai 9. bölüm fragmanı detayları…

Yapımcılığını Mia Yapım ile Banu Akdeniz’in ortak üstlendiği Hercai dizisinde Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

Hercai Dizisinin Yeni Bölümünde Neler Olacak?

9. bölümü yine hareketli olacağa benzeyen Hercai dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 10 Mayıs 2019 Cuma günü ekranlara gelecek Hercai dizisinin yeni bölümünde konaktakiler Miran’ın dinlediği masalın gerçek olacağını söylüyor. Reyyan ve Miran kavga ediyor. Bunun üzerine Reyyan gitmeye çalışıyor. Miran’ın ise Reyyan’ı göndermeye niyeti yok. Miran Reyyan’a nereye gideceğini soruyor. Bunun üzerine Reyyan Miran’a ‘Senin beni bulamayacağın bir yere’ şeklinde karşılık veriyor. 

Miran ise Reyyan’a ‘Benim seni bu dünyada bulamayacağım hiçbir yer yok’ diye cevap veriyor. Kavgadan sonra Miran ile Reyyan tekrar yüz yüze geliyorlar. Miran Reyyan’a kendisinin gidebilecek hiçbir yeri olmadığını, kendisinin yanından ayrılmayacağını söylüyor. 

Tüm bunlar olurken konakta Şadoğlu meselesinin kökten çözülmesi gerektiği söyleniyor. Reyyan’ın aslında Şadoğlu olmadığı öğrenildiğinde ona karşı olan düşmanlıkların son bulacağı söyleniyor. Fakat bu sefer de diğer konaktakiler düşman olacağı için ipler yine geriliyor. 

Hercai Dizisinin Son Bölümünde Neler Oldu?

Hercai dizisinin ekranlara gelen son bölümünde (8. Bölümünde) Miran Aslanbey Reyyan’ı kurtarmak için her yolu deniyor. Fakat Reyyan ‘Burada olan burada kalacak’ deyince Miran Aslanbey yıkılıyor ve bunu kabul etmek zorunda kalıyor. Reyyan Azat’tan gelen evlilik teklifini kabul ediyor. Bunun sonucunda ise her iki konakta işler feci şekilde karışıyor. Azat’ın anne ve babası olan Handan ve Cihan Şadoğlu oğullarını Reyyan ile evlendirmek isterken, Miran’ın annesi Azize Aslanbey de gün geçtikte oğlunun elinden kayıp gittiğine tanıklık ediyor. Bu kaosun içindeyken Miran Gül ile karşılaşıyor. Şadoğlu’ların bulunduğu konakta işler yine karışıyor. Azat dedesi Nasuh Şadoğlu ile yüz yüze geliyor ve ona karşı duruyor. Yaren ise ortalığı karıştırmak için planlar yapmaya devam ediyor. Miran adeta intikam almak için büyüyor. Reyyan’ın babasına ise silahını çeviriyor. 

Hercai Dizisinin Konusu

Miran Aslanbey Mardin Midyat’a İstanbullu bir iş adamı olarak gelmiştir. Bu esnada tanıştığı Nasuh Şadoğlu’na ortaklık teklif eder. Bu esnada Nasuh Şadoğlu’nun torunu olan Reyyan’ı görür. Bunun sonucunda Nasuh Şadoğlu’ndan torunu Reyyan’ı da kendisine vermesini söyler. Nasuh Şadoğlu tüm ilçede Miran Aslanbey’in çok iyi olduğunu söylerken onun arkasından farklı planlar yapar. Nasuh Şadoğlu yörenin en güçlü aile reisi olduğu için sözü tüm ilçede geçmektedir. Nasuh Şadoğlu Miran Aslanbey’e bir torun verecektir fakat Miran Aslanbey’in istediği torun olan Reyyan’ı vermeyecektir. Nasuh Şadoğlu Miran Aslanbey’i kendi planına ikna etmeye çalışır. Bu esnada Miran Aslanbey de boş durmaz ve o da birkaç plan hazırlar. İki erkek arasında yaşanan bu çatışma ve haberleşmenin sonucu herkes tarafından merakla beklenir. Reyyan ve Yaren’in hayatı iki erkekten gelecek olan haberle derinden sarsılacaktır. İki aile de Midyat’ın binlerce yıllık geçmişini üstlerinde taşırlar. Bu da onların kaderini etkileyecektir. Reyyan ve Miran Aslanbey kavuşmak için ellerinden geleni yapsalar da aileler işin içine girince bambaşka olaylar meydana gelecektir. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz