Çukur 2. Sezon 31. Bölüm 2. Fragmanı! Azer Kurtuluş Koçovalıların Karşısında!

admin

Show TV

5 Mayıs 2019

Çukur 2. Sezon 31. Bölüm 2. Fragmanı! Azer Kurtuluş Koçovalıların Karşısında!

SPOT: Tüm Türkiye’de ilgiyle takip edilen Çukur dizisinin 2.sezon 31. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Çukur’da yepyeni bir dönem başlıyor. İdris Koçovalı Çukur’un İstanbul’da değil, İstanbul’un Çukur’da olduğunu söylüyor. İşte Çukur 2. Sezon 31. Bölüm 2. fragmanı detayları…

Senaryosunu ülkemizin başarılı senaristlerinden Gökhan Horzum’un yazdığı ve yönetmenliğini ise Sinan Öztürk’ün üstlendiği, tüm Türkiye’de hayranları tarafından ilgiyle takip edilen Çukur dizisinin 2.sezon 31.bölüm 2.fragmanı yayınlandı. Çukur dizisinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Kubilay Aka, Hare Sürel, Necip Memili gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Yeni bölümleri heyecanla beklenen dizinin bu bölümü yine çok hareketli olacak. Koçovalılar hiç beklemedikleri büyük bir saldırıyla karşı karşıya kalıyor. Bunun üzerine bir hayli güç kaybeden Koçovalılar’a ne olacağı merak konusu. 

 Çukur’un Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Çukur dizisinin yeni bölümünde Yamaç ve Aliço ile Yücel yüzleşiyor. Yamaç Yücel’i elinden kaçırıyor. Vartolu Salih’in mekanı İdris tarafından basılıyor. İdris Savaş’ın ağabeyi Azer Kurtuluş ile karşı karşıya geliyor. Yamaç Celasun’a ‘Dik duracaksın, dik duracağız. Ayakta duracağız.’ Diyor. İntikam istiyorsa alacağını fakat bu şekilde olmayacağını söylüyor. Celasun’da ona dik duramayacağını, her oyunu kuralına göre oynadığında ne olduğunu soruyor. Celasun Yamaç’a ‘Böyle yaptın da elinde ne kaldı?’ diye soruyor. 

İdris’in yasak aşk yaşadığı Meliha (Şenay Gürler) İdris’in esas eşiyle yüz yüze geliyor. İdris’in eşi Meliha’ya ‘Seninle İdris’in zamanında yaşadıklarınız bugün benim evlatlarıma değiyor.’ Diyor. Bu meselenin onun da meselesi olduğunu söylüyor. 

Öte yandan Cumali çok büyük bir bilgi elde ediyor. Bu bilgi onu şüphelere de sürüklüyor. Koçovalılar ile Aliço, Azer Kurtuluş’u durdurabilmek için Emmi, Medet, Metin ve Kemal’den yardım istiyor. Ama Azer kardeşinin intikamını almadan Çukur’dan gitmeyeceğe benziyor. Fragmanın sonunda ise Uluç’un da hain olduğu ortaya çıkıyor. 

Çukur dizisinin 06 Mayıs 2019 Pazartesi tarihinde ekranlara gelecek yeni bölümü yine çok hareketli geçecek. 

Çukur Dizisinin Son Bölümünde Neler Oldu?

Çukur dizisinin ekranlara gelen son bölümünde Akşın kaçırılıyor. Bu haber Çukur’u derinden sarsıyor. Koçovalılar zaten çok fazla kayıp verdiklerini ve artık daha fazla kayıp vermeye dayanamayacaklarını söylüyorlar. Ardından ise Akşın’ı bulmak için seferber oluyorlar. Aliço Yüzüklü’den aldığı ipucu sayesinde Akşın’a giderek daha çok yaklaşıyor. Bu arada Vartolu Salih, Savaş’la mücadele etmeye çalışıyor. Ona Çukur’da kendi kurallarına göre iş yapamayacağını söylüyor. Vartolu Salih’in Savaş’la giriştiği mücadele sonucunda Çukur yeni bir düşman kazanıyor. Yamaç Yüzüklü’nün Yücel olduğunu öğreniyor ve bu gerçekle adeta sarsılıyor. 

Çukur Dizisinin Konusu

Çukur, İstanbul’un en belalı mahallerinden bir tanesidir. Koçova ailesi Çukur’un kontrolünü ele almıştır. Koçovalılar Çukur’u yönetirken bazı önemli kurallar koymuştur ve bu kuralların herhangi birisi tarafından çiğnenmesine asla izin vermezler. Çukur’daki en önemli kural uyuşturucunun kesinlikle kullanılmayacak olmasıdır. Çukur’da her şey sorunsuz ilerler ve kurallar uygulanırken yeni bir grup ortaya çıkar. Bu grubun amacı Çukur mahallesinin yönetimini ele almaktır. Çukur’u ele aldıklarında ilk yapacakları şey uyuşturucu yasağını delip geçmektir. Bu grup ortaya çıktıktan sonra Çukur’da düzen bozulur. Kavgalar başlar. Koçovalılar pes etmek üzereyken, Koçova ailesinin yıllar önce Çukur’dan çekip gittiği en küçük oğlu Yamaç, geri döner. Yamaç’ın geri gelmesiyle beraber Çukur yepyeni bir döneme girer. Başlarda Yamaç çukurda kabul edilmez. Bunun nedeni Yamaç’ın Koçovalıların hem kendilerine hem de Çukur’a ihanet ettiğini düşünmeleridir. Fakat Yamaç bu suçlamaları kabul etmez. Yamaç hayatında ilk kez aşkı bulduğuna karşısına kendisine benzeyen Sena çıktığında inanır. Yamaç ve Sena ortak bir hayat kurmaya çabalarken aralarına Çukur ve Yamaç’ın ailesi girer. Tüm bunlara rağmen mutlu olmaya çalışan iki genç ellerinden geleni yaparlar. Yamaç değişmeye ve yenilenmeye başlar. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz