Hercai’nin Bitmesi Hayranlarını Delirtti! Diziyi Çok Seven Müge Anlı Bile Hercai Hayranlarının Gazabına Uğradı

Aleyna

ATV

8 Nisan 2021

Hercai’nin Bitmesi Hayranlarını Delirtti! Diziyi Çok Seven Müge Anlı Bile Hercai Hayranlarının Gazabına Uğradı

Sevilen dizi “Hercai”nin hayranları, sadece 3 bölüm kaldığını duyunca çıldırdı. Sosyal medyada kampanya yürüten izleyiciler, ATV Ana Haber’in ardından Müge Anlı’nın ihbar hattını da kilitledi.

Ebru Şahin Akın Akınözü

ATV’nin en sevilen dizilerinden “Hercai”, özellikle ilk sezonuyla izleyiciyi ekran başına kilitlemişti. Beklenmedik bir patlama yapan dizi, başrol oyuncuları Akın Akınözü ve Ebru Şahin’e de oyuncular liginde seviye atlatmıştı. Dizi aslında klasik bir temayı anlatıyor, “intikamdan doğan aşk.” Yapım şirketlerinin favori mekanlarından Mardin’in Midyat ilçesinde çekilen dizi, yörenin en güçlü ailelerinden Şadoğullarının torunu Reyyan ile yıllar önce öldürülen anne babasının intikamını almak isteyen Miran’ın imkansız aşkının etrafında dönüyor. Bu klişe hikaye ve kadına karşı tutumu yüzünden çok eleştiri alan dizi, yine de büyük bir izleyici kitlesine ulaştı.

Hercai

Ne var ki, dizinin üçüncü sezonu pek beğenilmedi. “Arıza”, “Menajerimi Ara”, “Kefaret” gibi diziler karşısında tutunmakta zorlanan “Hercai”, sezonun en büyük sürprizi “Teşkilat” da gelince tamamen gözden düştü. En azından rating listelerinde! Bu yüzden, ATV dizi için final kararı aldı. Bunu duyan “Hercai” hayranları ise adeta çıldırdı.

Twitter da Yetmedi

Dizinin sadece 3 bölümü kaldığını duyan “Hercai” hayranları, Twitter’da “#ATVHercaiyiUzat” hashtagiyle bir kampanya başlattı. Yurt dışından da yoğun katılım olan kampanya için 400 bini aşkın tweet atıldı. Böylece, sosyal medyadaki faaliyetleri dillere destan olan “Hercai” hayranları, kendi rekorlarını da kırdı.

Akın Akınözü

Aslında, izleyicilerin istediği şey dizinin birkaç bölüm daha çekilmesi. “Dördüncü sezon kesinlikle çekilmeli” gibi bir beklentileri yok. Ama istediklerini almaya da kararlılar! Dünkü Twitter kampanyasının yanı sıra, ATV’yi de e-mail yağmuruna tuttular. Yetmedi, ATV Ana Haber’in WhatsApp ihbar hattını çökerttiler!

Onlar da Müge Anlı’ya Başvurdu

Müge Anlı

Kayıp vakaları için neredeyse polisten önce başvurulan Müge Anlı, “Hercai” hayranlarının da adresi oldu. Malum, “fahri polis” Müge Anlı, incelediği vakalardan bunaldığı bir gün, “Tek istediğim şey eve gidip Hercai’yi izlemek” demişti. Dizinin hayranları da bunu unutmadı ve çareyi Müge Anlı’ya başvurmakta buldu. Ama sıkıntı şu ki, Müge Anlı’nın da telefonları kilitlendi ve data hattı çöktü. Böyle bir mücadele görülmedi. Birkaç bölüm de olsa “Hercai”yi uzatmak yerinde bir karar olabilir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz