Star TV’nin Menajerimi Ara Dizisine Yıldız Transferler Gelmeye Devam Ediyor: Bu Hafta Dizide Şenlik Var!

Aleyna

Haberler

8 Nisan 2021

Star TV’nin Menajerimi Ara Dizisine Yıldız Transferler Gelmeye Devam Ediyor: Bu Hafta Dizide Şenlik Var!

Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara dizisi Pazar günlerinin en sevilen yapımlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Televizyon ekranlarında yayınlanan kaotik, dram kokan ve ağlak dizilerinin aksine; biraz eğlenceli, biraz entrikalı ve bol bol ünlü simaları görebildiğimiz Menajerimi Ara dizisi adeta çölde vaha gibi! Bakalım bu hafta neler yaşanacak?

Menajerimi Ara

Menajerimi Ara Dizisinde Konuk Oyuncu Rüzgarı!

Ego ismindeki bir menajerlik ajansını ve ajans içinde yaşanan olayları anlatan Menajerimi Ara dizisi her hafta birbirinden ünlü simaları konuk etmeye devam ediyor. Ego’ya “menajerlik” hizmeti almak için başvuran ünlü oyuncular, şarkıcılar ve fenomenler tamamen kendileri olarak diziye dahil oluyor. Her hafta farklı farklı ünlüleri izlediğimiz dizi bu anlamda da monotonluktan uzak ve sıradışı bir deneyim sunuyor.

blank

Menajerimi Ara dizisine ise bu hafta dahil olacak isim; Yağmur Tanrısevsin! Ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç ile yaşadığı ilişki sayesinde adını duyuran Yağmur Tanrısevsin; bir süredir yeni projelerde yer almıyordu. Dizinin 33. bölümü için konuk oyuncu olarak kadroya dahil olan Yağmur Tanrısevsin, Ego ajansını ne kadar zorlayacak hep birlikte göreceğiz! Ancak Menajerimi Ara dizisinin 33. bölümüne dahil olan tek kişi Yağmur Tanrısevsin değil. Ayça Varlıer de Menajerimi Ara dizisinde boy gösterecek!

Canan Ergüder Diziden Ayrılıyor!

Canan Ergüder

Ancak bildiğiniz gibi Menajerimi Ara dizisinin başrol oyuncularından Canan Ergüder, meme kanserine yakalanınca diziden ayrılacağını açıkladı. Menajerimi Ara’da birkaç bölüm daha Canan Ergüder’i izleyeceğiz fakat tedavisi için dizi yapımcılarından müsade isteyen güzel oyuncu; Menajerimi Ara’dan tamamen ayrılmak zorunda kalacak. Güzel oyuncuya tekrardan acil şifalar diliyoruz. Canan Ergüder diziden ayrıldıktan sonra Menajerimi Ara dizisi nasıl bir yol haritası izleyecek bunu henüz bilmiyoruz. Bakalım Ego’da dengeler nasıl değişecek?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz