Sen Aileni Sattın! Çanta Dolusu Para Tansiyonu Yükseltti: Masumiyet 8. Bölüm Fragmanında Bir Aile Dağılıyor

Aleyna

FOX

8 Nisan 2021

Sen Aileni Sattın! Çanta Dolusu Para Tansiyonu Yükseltti: Masumiyet 8. Bölüm Fragmanında Bir Aile Dağılıyor

Genç bir kızın yanlış bir adama aşık olması ile başlayan olaylar dizisi Masumiyet’te bu hafta yine kırgınlıklar var. İrem, Ela ve Bahar’ın yaşadığı kırgınlıklar, Harun’un hayal kırıklığı bakalım nasıl sonuçlanacak? İşte Masumiyet 8. Bölüm fragmanı!

Hale Yine Başardı

Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde İrem üzerinde büyük bir etkisi olan Hale onu yeniden etkilemeyi başarır. Üstelik bu kez onu babasına karşı doldurarak. Yine Hale’nin manipülasyonuna kapılan İrem evi terk ederek bir otele yerleşir. Ardından aşırı alkollü bir şekilde Ilgazların evine gelir. Kızının nerede olduğunu öğrenen Harun ise hemen Ilgazların evine giderek kızını oradan almak ister ancak İrem Hale’yi annesi gibi sevdiğini söyleyerek orada kalır. Harun ise büyük bir hayal kırıklığı yaşayarak çıkar.

İlker ve Ela Buluşması

Masumiyet İlayda alişan

Bu esnada eski yazlıklarına giden Ela ise yeniden İlker’le konuşur. Aslında her ne kadar bundan çekinse de onunla yüzleşmek ister. Bu durumu kullanan İlker ise kolayca onu ikna eder ve eve girer. Ancak tam o sırada kızının yazlıkta olabileceğini tahmin eden Bahar Umut’la birlikte yazlığa gelir. İlker hemen saklanır ve Bahar onu görmez. Ancak Umut görür.

Bahar ve Harun’a Tuzak

blank

Bahar ve Harun işbirliğini bozmaya çalışmanın yanı sıra bu ilişkiyi İrem’e karşı da kullanmak isteyen Hale’nin planı tutar. Her zamanki gibi Banu üzerinden Timur’u kullanırlar ve Timur yine her şeyi berbat eder. Bahar ve Harun’un gizlice fotoğrafını çeken bir kişi masadaki bir çanta dolusu parayı da görüntüler. Böylelikle hem Harun’un ve Bahar’ın prestiji sarsılır hem de İrem bundan dolayı babasını suçlar.

Masumiyet 8. Bölüm Fragmanı

Yayınlanan 8. Bölüm fragmanında ise Bahar artık Timur’un yaptıklarına dayanamaz ve onunla boşanmak istediğini söyler. Sosyal medyaya düşen fotoğraf ve haberler yüzünden İrem babasını suçlar ve olan biteni dinlemez bile. Bakalım tüm bu yaşananlar Bahar ve Harun işbirliğini bundan sonra ne şekilde etkileyecek?

Benzer Haberler

Melek 9 Nisan 2021

Saçma

Yorum Yaz