Hercai’nin Zor Günler Geçiren Yıldızı Akın Akınözü’nün İsrailli Hayranları Seti Bastı: Hiçbirinde Maske Yoktu

Aleyna

Haberler

21 Nisan 2021

Hercai’nin Zor Günler Geçiren Yıldızı Akın Akınözü’nün İsrailli Hayranları Seti Bastı: Hiçbirinde Maske Yoktu

Hercai dizisinin başrol oyuncusu Akın Akınözü’nü bu aralar önce üzen sonra da sevindiren olaylar yaşanıyor. Gecikmeler, karavan dağıtma iddiaları, seti terk etmeler derken biraz da güzel haberler… İşte Hercai setine İsrailli hayran çıkartması ve hayranlarla yaşanan güzel anlar!

Karavanı Dağıtıp Seti Terk Ettiği İddiası

Geçtiğimiz günlerde Hercai çekimleri esnasında birtakım gerilimler yaşanmıştı. İlk olarak Snob Magazin’in vermiş olduğu habere göre Akın Akınözü Hercai setine geç kaldığı için set sorumlusundan bir uyarı almıştı. Ardından ünlü oyuncunun aldığı uyarıyı hazmedemeyerek önce karavanını dağıttığı sonra da seti terk ettiği iddia edilmişti.

İddiaları Reddetti!

Akın Akınözü Hercai

İddiaların ardından ünlü oyuncu Akınözü tüm bu iddiaları yalanlayarak Midyat Cumhuriyet Başsavcılığına set sorumlusu hakkında suç duyurusunda bulundu. Oyuncu Akınözü söylenenlerin aksine karavanda set sorumlusunun kendisine hakaret ve tehdit içeren sözlerde bulunduğunu söyledi. Hatta oyuncunun söylediğine göre yine açıklananların aksine karavanı dağıtanın kendisinin değil set sorumlusu olduğunu söyledi.

İsrailli Hayranlarından Teselli

Dün sabah ise dizi seti beklenmeyen misafirlerle karşılaştı. İsrail’den kalkıp Mardin’e dizi setine gelen hayranlarını karşısında gören Akınözü adeta şaşkına döndü. Kendisi için İsrail’den gelen hayranları ile yakından ilgilenen yakışıklı oyuncu onlarla hatıra fotoğrafı çektirerek hepsiyle yakından ilgilendi. Son zamanlar yaşadığı can sıkıcı olaylar karşısında hayranlarının yapmış olduğu bu jest ünlü oyuncuya adeta yeni bir nefes gibi geldi.

Maskesiz Hayranlar

blank

Ancak İsrail’den gelen sürpriz ziyaretçilerin hepsinin maskesiz bir şekilde dolaşmaları ve sette de bu şekilde maskesiz olmaları dikkat çekti. İsrail’de nüfusun neredeyse tamamının aşılanmasının ardından maske zorunluluğu bir süredir kaldırılmış durumda. Hal böyle olunca da Akın Akınözü’nün hayranları herhangi bir şekilde maske önlemi almaya gerek duymadan sette diledikleri gibi zaman geçirdiler.  

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz