Makus Talihi Değişiyor mu? Radikal Bir Karar Alan Ömer Lüks Villada: Kardeşlerim 10. Bölüm Fragmanı

Aleyna

ATV

21 Nisan 2021

Makus Talihi Değişiyor mu? Radikal Bir Karar Alan Ömer Lüks Villada: Kardeşlerim 10. Bölüm Fragmanı

Atv’nin sevilen dizisi Kardeşlerim, bu hafta da heyecan dolu bir bölümle ekranlara geliyor. Her Cumartesi Atv ekranlarında izleyici ile buluşan Kardeşlerim’in 10. bölüm fragmanı yayında!

Her hafta izleyenleri merakta bırakan Kardeşlerim, bu Cumartesi de Atv ekranlarında sizlerle buluşuyor. Anne ve babalarını kaybeden dört kardeşin birbirlerine tutunarak verdiği yaşam mücadelesi, izleyenlere duygu dolu anlar yaşatıyor. Kendilerinden başka elini tutacak kimseleri olmayan bu dört kardeşin hayatı, Akif Atakul’un onlara kolejin ve hatta hayatının kapılarını açmasıyla değişiyor. Kardeşlerin anne ve babalarını kaybetmelerinde payı olan Akif Atakul, sorumlusu olduğu olaylardan bedel ödemeden sıyrılmaya çalışıyor.

9. Bölümde Neler Oldu?

blank

Doktorlar hastaneye kaldırılan Orhan’ın durumunun kritik olduğunu bildirdi. Eşini kaybetmekten korkan Şengül deliye döndü. Olanlar için çocukları suçlayan Şengül, onları kaldıkları evden kovdu. Bir yandan amcaları için endişelenen çocuklar bir de evsiz kalınca, başka çareleri olmadığını düşünerek İstanbul’u terk etmeye karar verdiler. Bu sırada Berk gözaltına alındı. Akif ise Berk’i kurtarmak için türlü planlar yapmaya başladı. Kadir’i kararından vazgeçiremeyeceğini bilen Akif, Ömerle konuşmaya karar verdi. Ömerin vereceği karar, kardeşlerinin hayatını etkileyecekti.

10. Bölümde İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Ömer’in verdiği karar ona lüks villanın kapılarını açarken Kadir, çalışıp para kazanmak ve kardeşlerine bakmak için hırslanır. Kardeşlerden biri kendini zengin hayatın büyüsüne kaptırırken, diğerleri gerçek hayatın zorluklarıyla yüzleşmeye devam ederler. Asiye’yi tekrar okulda gören Doruk’un tepkisi ne olacaktır? Cumartesi akşamı hep birlikte izleyip göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz