Kardeşlerim’in Güzel Oyuncusu Ahu Yağtu Partneri Celil Nalçakan’ı Etiketledi: S*ktir Et

Aleyna

Haberler

21 Nisan 2021

Kardeşlerim’in Güzel Oyuncusu Ahu Yağtu Partneri Celil Nalçakan’ı Etiketledi: S*ktir Et

Sevilen dizi Kardeşlerim’in güzel oyuncusu Ahu Yağtu’dan rol arkadaşı Celil Nalçakan’a etiket ve ilginç bir gönderme. İşte ünlü oyuncunun paylaşımının nedenine dair aklımızda oluşanlar ve ‘S*ktir Et’ nasihati!

Story ile Verilen Mesaj

Kardeşlerim dizisinin Suzan’ı Ahu Yağtu bugün Instagram hesabından tüm takipçilerinin dikkatini çeken bir story paylaştı. Story’sine dizideki rol arkadaşı Celil Nalçakan’ı etiketleyen güzel oyuncu aynı zamanda John C. Parkin’in S*ktir Ek kitabının da kapağını koydu. Hem ismiyle hem de mottosuyla olay olan bu kitabı Ahu Yağtu’nun paylaşımına alması ise akıllara bazı sorular getirdi.

Hayatta Hiçbir Şey Senden Önemli Değil

Celil nalçakan kardeşlerim

Genel mottosu zaten kapakta açıkça belirtilen kitabın en önemli noktası ‘Hayatta hiçbir şey senden önemli değil’ meselesi. Ahu Yağtu da rol arkadaşı Celil Nalçakan’a göndereceği notu kitap sayesinde daha hoş bir şekilde yapmış oldu böylelikle. Oldukça incelikli doğrusu. Ama kitabın mottosu kadar ismi de oldukça sansasyonel bir şekilde karşılanmıştı hatırlanacağı üzere. Şimdi de güzel oyuncunun arkadaşı Celil Nalçakan’a bu kitabın ismiyle neyi ima ettiği merak konusu. Acaba bu kitabı tercih etmesine geçtiğimiz gün rol arkadaşına sorulan sorular neden olmuş olabilir mi?

Aralarında Aşk Var mı Sorusu?

Ahu yağtu kardeşlerim

Bir süredir dizinin enerjisi nedeniyle Celil Nalçakan ve Ahu Yağtu arasında bir yakınlaşma olup olmadığı konuşulan konular arasındaydı. Ve bundan birkaç gün önce de Celil Nalçakan, Nişantaşı’nda magazincilere yakalanarak malum soru ile karşı karşıya kalmıştı. Objektiflere takılan ünlü oyuncuya rol arkadaşı Ahu Yağtu ile duygusal olarak yakınlaşıp yakınlaşmadıkları da sonunda soruluverdi. Ünlü oyuncu ise bu soruya “Ahu çok sevdiğim iyi anlaştığım bir ahbabım. Zaten az arkadaşım var Ahu da onlardan biri. Bu dedikodular, manasız bir orta alan mücadelesi olmuş.” ifadelerini kullanmıştı.

Celil Nalçakan’a Destek

blank

Ahu Yağtu da muhtemelen arkadaşının bu sorular karşısında yaşadığı duyguya tercüman olabilmek adına S*ktir Et kitabının kapağını story olarak paylaşmış olabilir. Üstelik Nalçakan’ın “Ahu çok sevdiğim iyi anlaştığım bir ahbabım” cevabına karşılık kendisi de “Hayatta hiçbir şey senden önemli değil” mesajını vererek jeste jestle karşılık vermiş oldu.   

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz