Eda Ece, Şevval Şam ve Buldukları Köpeği Paylaştı: “Kedileri kovalamasa gerçekten…”

Aleyna

FOX

19 Kasım 2020

Eda Ece, Şevval Şam ve Buldukları Köpeği Paylaştı: “Kedileri kovalamasa gerçekten…”

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece sosyal medyadaki iç ısıtan paylaşımlarına devam ediyor. Ece, bu kez de sette onlara eşlik eden köpeği paylaştı.

Eda Ece ve Şevval Sam

Eda Ece, Yasak Elma’da canlandırdığı Yıldız karakteri sayesinde kariyerinin altın çağını yaşıyor. Entrikaların içinde mizahi bir yan bularak hayatta kalmaya çalışan Yıldız karakterindeki performansı sayesinde hem güzel hem de yetenekli olduğunu ispatladı.

Yasak Elma dizisi ünlü oyuncuya kariyer dışında da büyük katkılar yaptı! Eda Ece, dizinin diğer başrol oyuncuları Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade ile setlerde örneğini pek görmediğimiz bir dostluk ilişkisi kurdu. Setten sık sık arkadaşlarıyla fotoğraf paylaşan ünlü oyuncuya bugün de başka bir “dostu” eşlik etti!

“Çok özel bir çocuk”

Eda Ece, Yasak Elma setinde onlara eşlik eden bir köpek olduğunu söyledi. Şevval Sam ve “set çalışanı” köpeğin fotoğrafını paylaşan Eda Ece, köpek için bir yuva aradıklarını duyurdu.

Eda Ece’nin anlattığına göre sette peşlerine takılan köpek arabasının kapısını açtığında bile onu bırakmamış ve arabaya atlamış! Eda Ece ve Şevval Sam da onu bir veterinere götürmüş. Ece’nin “Çok özel bir çocuk bu” dediği köpeğin tek sıkıntısı sokakta hayatta kalmaya çalışırken aldığı yaralarmış.

Tek Kusuru Kedi Kovalamak!

Şevval Sam ve Eda Ece

Eda Ece ve Şevval Sam bu köpeği sahiplenmek istese de önlerinde bir engel var! Köpeğin durmadan kedileri kovaladığını söyleyen Ece, evdeki kedilerini korumak adına bu köpeği sahiplenemediğini söyledi. Bu yüzden de -mümkünse bahçeli bir evde- ona çok iyi bakacak bir yuva arıyorlar.

Eda Ece ve Şevval Sam bu köpeğe kayıtsız kalamamalarıyla ne kadar iyi insanlar olduklarını gösterdi ve hayranlarının gönlünü tekrar fethetti!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz