Herkes Stüdyoda Onu Bekliyor! Canlı Yayına 6 Dakika Kala Esra Erol Bakın Ne Yapıyor?

Aleyna

Haberler

2 Haziran 2021

Herkes Stüdyoda Onu Bekliyor! Canlı Yayına 6 Dakika Kala Esra Erol Bakın Ne Yapıyor?

Ekranların sevilen ismi Esra Erol hayranlarının yakın takibi altında. İşi ile olduğu kadar, yolunda giden evliliği ve aile yaşantısı ile de gündemden düşmeyen Erol, canlı yayın öncesi bakın ne yapıyor!

Evlilik Programından Arabuluculuğa…

Evlilik programıyla tanıdığımız Esra Erol, bu programların yasaklanması ile birlikte kayıpları bulduğu, ayrı düşen aileleri buluşturduğu, parçalanmak üzere olan evlilikleri onardığı konseptte bir program yapıyor. Her gün birçok olayla karşılaşan Erol, programında yuvaların nasıl yıkıldığına ve ailelerin nasıl dağıldığına çokça şahit oluyor. Bu konuda sosyal medyanın sosyolojik etkilerinden yakınan Esra Erol, özellikle evliliğe yeni adım atacak gençlere sıkça tavsiyeler veriyor.

blank

Geçtiğimiz aylarda Candaş Tolga Işık’ın sunduğu Az Önce Konuştum programına konuk olan güzel sunucu, programıyla ilgili “Orada olan her şey gerçek. Toplumda bunlar oluyor. Biz sadece bu olanları göremiyoruz. Bizim programımıza gelen herkes evrakları ile geliyor. Ben programda kendimi arabulucu olarak görüyorum. ‘Bu kadar da olmaz’ denilen olaylara biz de tanıklık ediyoruz” şeklinde konuştu.

Yarşı Hep Kendisiyle

blank

Her iki konseptte yaptığı programlarla televiizyonculuktaki başarısını gösteren Esra Erol, bu başarının sırrını “Benim rekabetim kendimledir, başkalarıyla değil. Başkalarıyla rekabet etmeye kalkarsanız yorulursunuz, kendinizle rekabet ederseniz hep daha iyiye odaklanırsınız. Sadece televizyonculukta değil, hayatım boyunca hep kendimi geçmek gibi bir hedefim oldu.” sözleriyle açıkladı.

Sırrı Ortaya Çıktı

Bu kadar olaylı bir program yaparak, onlarca kötü hikayenin yükünü omuzlayan Esra Erol’un, bu şartlara rağmen işinin yanı sıra evliliğinin de yolunda gitmesi, güzel sunucunun sevenleri ve takipçileri tarafından defalarca taktir edildi. Sabahları erkenden başlayan koşuşturmalı temposuna rağmen eşine ve çocuklarına vakit ayırmayı başararak hayatını dengede tutabilen Esra Erol’un sırrı açığa çıktı.

blank

Canlı yayına 6 dakika kala, oğlu ile görüntülü görüşme yapan Erol’un enerjisini ve gücünü ailesinden aldığı anlaşıldı. Erol o anları duygusal bir notla sosyal medya hesabında paylaştı. Böylece güzel sunucunun başarısının ve enerjisinin sırrının oğlundan aldığı şans öpücüklerinde saklı olduğu ortaya çıktı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz