Merve Dizdar Yine Oyunculuk Dersi Verdi! Sosyal Medya Yorumları Ortalığı Yıktı Geçti

Aleyna

Haberler

2 Haziran 2021

Merve Dizdar Yine Oyunculuk Dersi Verdi! Sosyal Medya Yorumları Ortalığı Yıktı Geçti

Masumlar Apartmanı dizisinin en sevilen oyuncularından birisi olan Merve Dizdar, Gülben karakteri ile hayranlarının beğenisine beğeni katmaya devam ediyor. Dizideki performansı ile her bölümde ayrı bir duygu çıkışıyla dizi severlerin beğenisini toplayan Merve Dizdar sürekli çıta yükseltmeye devam ediyor. Dün akşamki performansı da aynı şekilde takipçilerin sosyal medyada beğeni ve yorumları topladı!

Merve Dizdar Fırtınası Sürüyor

MAsumlar apartmanı merve dizdar

Reyting rekorları kırmaya devam eden Masumlar Apartmanı dizisinin başrol oyuncularından birisi olan Merve Dizdar Gülben karakteri ile adeta hayranlarının kalbindeki tahtını sağlamlaştırdı. Dizide hayat verdiği Gülben karakterinin bütün isyanını, aşkını, sevgisini, hüznünü seyirciye olduğu gibi geçiren başarılı oyuncu yine sosyal medyanın gündeminde. Dizinin senaryosunda izleyicilerin en masum bulduğu, en çok üzüldüğü ve en saf bulduğu karakter olan Gülben Anıl’la konuşurken yine yaptı yapacağını.

Anıl Sen Ne Güzelsin!

merve dizdar masumlar apartmanı gülben şennur

Dizinin dün akşamki bölümünde Gülben’e aşık olan Esat sonunda annesini onunla tanıştırmak ister. Gülben için çok heyecanlı olan bu an Şennur’un acımasız yorumlarının başlangıcı olur. Tanışmanın ardından Şennur Gülben’e oğlu için doğru bir evlilik kararı olmadığını söyler ve Gülben büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Bu kırgınlığını Anıl’la paylaşan Gülben Anıl’a “Ben annelerin seveceği, oğullarına layık bulacağı bir kız değilim!” der. Gülben’in bu sözlerine karşılıksa Anıl çok güzel bir cevap verir ve “Sen annelerin oğulları için dua edeceği bir kızsın Gülben” diyerek ona moral vermeye çalışır.

Gülben ve Anıl Yine Ağlattı

masumlar apartmanı anıl gülben

Bu sahnedeki performansı ise Merve Dizdar’ı yine sosyal medyada gündeme taşıdı. Birçok hayranından ve dizi takipçisinden başarılı oyuncuya birçok beğeni ve tebrik yorumu yağdı. Anıl karakterine hayat veren Selim Can Yalçın da partneri gibi izleyicilerin beğenisini kazanmış durumda. İkilinin bankta yaptıkları konuşma dünkü bölümün en sıcacık anları olarak akıllarda kaldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz