Yoksa Bir Dizi Daha Finale mi Yürüyor? Maraşlı ve Mahur’dan Veda Söylentileri

Aleyna

ATV

2 Haziran 2021

Yoksa Bir Dizi Daha Finale mi Yürüyor? Maraşlı ve Mahur’dan Veda Söylentileri

ATV’nin aksiyon dizilerinden birisi olan Maraşlı dizisi hayranları için kötü haber. Dizide yer alan başrol oyuncuları hakkında gelen sürpriz dedikodular bu dizinin de finale doğru yürüdüğünü gösteriyor. Eğer bir son dakika gelişmesi olmazsa Maraşlı ekranlara veda mı edecek? İşte detaylar!

Maraşlı’dan Veda Söylentileri

Henüz diziden bu şekilde bir resmi açıklama olmamasına rağmen dizi kulisleri Maraşlı dizisinin vedaya doğru yürüdüğünü konuşmaya başladı bile. Birsen Altuntaş’ın haberine göre başrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz’un yer aldığı dizide eğer bir son dakika gelişmesi yaşanmazsa artık dizi final yapacak. Henüz final tarihini netleştirmemiş olan dizinin başrol oyuncusu Burak Deniz’in İtalya’da çekilecek olan Cahil Periler dizisinin ekibine katılacağı da söylenenler arasında. Yine Birsen Altuntaş’ın haberine göre Burak Deniz’e Serenay Sarıkaya ile birlikte Şahmeran’da oynaması için de teklif gitmiş. Yakışıklı oyuncunun çekimleri bu yaz sonunda Adana’da yapılacak olan Şahmeran teklifine nasıl cevap vereceği ise beklenen gelişmeler arasında.

Maraşlı Yapımı

blank

Maraşlı dizisinin ardından özellikle Burak Deniz için teklifler arka arkaya sıralanırken Alina Boz’dan da bu aralar ataklar bekleniyor elbette. Ama bu kadar söylenti ve teklifler konuşulmaya başladıysa eğer Maraşlı dizisinin artık sona doğru geldiği de ortada bir gerçek galiba. TIMS&B Productions imzalı olan Maraşlı dizisi 11 Ocak 2021 tarihinden itibaren izleyicileriyle birlikte oldu. Yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün yaptığı dizinin senaryosu ise Ethem Özışık, Pelin Gülcan ve Ercan Uğur’a ait. Burak Deniz ve Alina Boz’un başrollerde yer aldığı aksiyon, dram ve polisiye türündeki dizi bu hafta 21. bölümü ile ekranlara gelecek.

Dizinin Konusu

blank

Burak Deniz’in canlandırdığı Maraşlı Özel Kuvvetler’den ayrılma eski bir askerdir. Bir sahaf dükkanı açarak hayatını artık bu şekilde geçindirmek ister. Ancak kızı Zeliş’in vurulduğu gün hayatının dönüm noktası olur. Bu acı olayın ardından o günü asla unutamaz. Bir gün sahaf dükkanına Mahur Türel girer ve Maraşlı istemeden bir olaya karışan Mahur’un hayatını kurtarır. O olayla birlikte de ikilinin kaderleri birbirine bağlanır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz