Herkesi Kızdıran Demet Akalın’dan Mutluluk Dersleri Vol 1: ‘Mutlu Olmak İstiyorsanız…’

Aleyna

Haberler

14 Ocak 2022

Herkesi Kızdıran Demet Akalın’dan Mutluluk Dersleri Vol 1: ‘Mutlu Olmak İstiyorsanız…’

Demet Akalın bu sabaha takipçileri için mutluluk dersi vererek başlamayı tercih etti. Kişisel sosyal medya hesabından yapmış olduğu bir stroy ile Akalın ‘Mutlu olmak istiyorsanız karşınızdaki insanı mutlu edin’ mesajı verdi.

Müge Anlı ile Mutluluk Nasihati

Demet Akalın bu sabah kişisel Instagram hesabından bir story paylaşarak takipçilerine mutluluğa dair önemli bir tüyo verdi. Müge Anlı’nın bir videosundan küçük bir kesit paylayan Demet Akalın mutlu olmanın anahtarını gösterdi adeta. Story’de Müge Anlı “Mutlu olmak istiyorsanız karşınızdaki insanı mutlu edin. Yani hepimiz çok kısa bir ömrü yaşamak için buradayız, çok kısa bir hayat yaşıyoruz. Zaten anlamıyoruz 20 – 25 yaşına kadar ne yaşadığımızı” diyerek mutluluğun karşımızdaki insanın mutluluğundan geçtiğini hatırlatıyor hepimize.

Gülşah Saraçoğlu’nu Kızdıran Yorum

Geçtiğimiz günse Akalın Nişantaşı’nda objektiflere yakalanmış ve Deha Bilimlier ile Gülşah Saraçoğlu’nun yasak aşk iddiaları hakkında “Tarafları uyarmıştım” şeklinde bir açıklamada bulunmuştu. Hatta konu ile ilgili “Gülşah bana dava açacakmış. Ne için mahkemeye verileceğim? ‘Ailesi olan insan biraz daha dikkat etmeli’ dedim. Bunun nesi kötü?” ifadelerini de kullandı.

Lerzan Mutlu da Olaya Dahil Olurken Mutluluk Mesajları

blank

Tüm bu olanların ardındansa Lerzan Mutlu bu açıklamalara sinirlenerek “Sana kaldı herkesi uyarmak! Sen insanların asla iyiliğini falan istemiyorsun! O anda işine nasıl gelirse! Gündemde nasıl kalırsan o taraftasın! Tek yaptığın insanların arasını bozmak! Ya ben de senin yaptığın gibi dedikodusunu yaptığın insanları uyarırsam etrafında dostun kalmaz! Hayır, böyle konuşuyorsun bilmesem inanacağım. Ulan söylemediğim şeyi söylemiş gibi insanlara söyleyip beni küstürdün. ‘İyiyim’ diye takılma senin gerçeğini bilene komik oluyor.” diyerek Demet’e verdi veriştirdi. Tüm bu kargaşaların üzerine Müge Anlı’nın “Hayat çok kısa” mesajını vermesi ise bakalım kendisine kızgın olan bunca kişiyi sakinleştirebilecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz