Müge Anlı Şen Kardeşler Çifte Cinayetinin de Peşini Bırakmadı! Gelen İtiraf Tatlı Sert İzleyicilerinin Kanını Dondurdu

Aleyna

Haberler

14 Ocak 2022

Müge Anlı Şen Kardeşler Çifte Cinayetinin de Peşini Bırakmadı! Gelen İtiraf Tatlı Sert İzleyicilerinin Kanını Dondurdu

Müge Anlı yine bilinmeyenleri ortaya çıkarmaya devam ediyor. Kayıp vakalarından hırsızlığa, aldatmalardan cinayetlere çözülemeyen birçok olayın peşini bırakmayan Müge Anlı şimdi de bir çifte cinayet olayının izini sürüyor. Bir süredir Hatay’da meydana gelen ve kamuoyunun Şen Kardeşler cinayeti olarak da takip ettiği cinayette artık düğümler çözülüyor. Meğer gözaltına alınan kişilerden birisi bakın kimmiş?

Şen Kardeşler Cinayetinde Sone Gelindi!

Hatay’da 80 yaşında olan Hüseyin Şen ile 83 yaşındaki Mehmet Şen 8 Ekim 2020 tarihinde bir cinayete kurban gitmişlerdi. Olayın ardından Müge Anlı olay yerinde bir canlı yayın gerçekleştirmiş ve Emel Cengiz tüm olanları gözyaşları içerisinde anlatmıştı. Müge Anlı’nın olayı bu şekilde programa taşımasının ardından harekete geçen JASAT da incelemelere başladı. Öncelikle Şen Kardeşlerin öldürülmelerinin ardından kaybolan telefonlar ortaya çıktı. Wifi ile sinyal vermesinin ardından bulunan telefonlardan sonra ise gözaltılar başladı. Sonunda 15 ay sonra söz konusu çifte cinayet hakkında tüyler ürperten itiraf geldi.

Çocukken Şeker Verdiği Kişi

İncelemeler sonucunda cinayete kurban giden Hüseyin ve Mehmet Şen kardeşlerin ortada olmayan telefonları bulunarak telefonları satan ve satışında aracı olan kişiler gözaltına alındı. Gözaltıların ardından Müge Anlı bu kişilerden birisinin durumu itiraf ettiğini açıkladı. İtirafta bulunan kişinin “3 kişi gittik o eve, telleri kesip girdik, ben gözcüydüm arkadaşlar ise ‘sadece kafalarına vurduk’ dedi evden çıktıktan sonra” dediği ortaya çıktı. 15 ay sonra ise ortaya çıkan yeni gelişmelerin ardından gözaltına alınan kişinin kimliği tüm izleyicilerin kanını dondurdu. Bu kişinin, Hüseyin Şen’in çocukken Almanya’dan şeker getirip verdiği bir isim olduğu öğrenildi.   

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz