“Estetik Güzeli” Olaran Anılan Gökçe Bahadır, Estetikli Olmadığını ve Estetiğe Mesafeli Olduğunu Açıkladı!

Aleyna

Haberler

10 Temmuz 2023

“Estetik Güzeli” Olaran Anılan Gökçe Bahadır, Estetikli Olmadığını ve Estetiğe Mesafeli Olduğunu Açıkladı!

Gökçe Bahadır, uzun süredir ekranlarda yer alan isimlerden biri. Oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üstüne çeken Gökçe Bahadır, son dönemlerde “Estetik Güzeli” olarak anılıyor. Bu durumun doğru olmadığını ifade eden güzel oyuncu, estetik yaptırmadığını ve hiçbir işlem yaptırmadığının altını çizdi.

Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır’ın yıldızı Hayat Bilgisi dizisiyle parlamıştı. Hayat Bilgisi dizisinde “Törpü Yeliz” karakterine hayat veren güzel oyuncu daha sonra Yaprak Dökümü’nün Leyla’sı olarak karşımıza çıktı. İki fenomen dizinin ardından farklı rollerde yer almaya devam eden Gökçe Bahadır, estetik açıklamasıyla sosyal medyayı karıştırdı.

Gökçe Bahadır’dan Estetik Açıklaması Geldi!

Gökçe Bahadır, mesleğinden dolayı estetiğe mesafeli olduğunu söyledi. Sosyal medyada “Estetik harikası” yorumlarına cevap veren oyuncu, “Bunlar gerçeği yansıtmıyor. İşim gereği mimik ve ifadelerim için dikkat ediyorum. Yüzümle oynamayı çok sevmem ve bu yıl hiçbir işlem yaptırmadım. Öyle estetiklik bir durumum da yok. Bakımlı ve güzel görünmek tüm kadınların hakkı” diye konuştu. 

Gökçe Bahadır ve müzisyen eşi Emir Ersoy, 25 Şubat’ta Alaçatı’da dünyaevine girmişti. Eşiyle mutlu evliliklerine devam eden güzel oyuncu Eşi Emir Ersoy’la henüz tatil planı yapmadıklarını ifade eden Bahadır, “Bizim genelde doğaçlama gelişiyor. Yani kafa nereye biz oraya… Böyle çok daha güzel oluyor” dedi. Oyuncu, “Kendinizi anne olmaya hazır hissediyor musunuz?” sorusuna ise, “Hiç öyle bir planlama yapmadım. Bakalım, kısmet. Kadınların isteğine kalmış bir şey, herkes olabilir, şimdilik düşünmüyoruz” cevabını verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz