Heyecanla Beklenen Aşk 101’in Çekimleri Bitti Ama Bekleyiş Sürüyor! Dizi Ne Zaman Başlayacak?

Aleyna

Haberler

18 Kasım 2020

Heyecanla Beklenen Aşk 101’in Çekimleri Bitti Ama Bekleyiş Sürüyor! Dizi Ne Zaman Başlayacak?

Pandemi nedeniyle çekimleri sürekli ertelenen Aşk 101 dizisinin ekibi nihayet “paydos” dedi! Geriye dizinin yayın tarihinin ilan edilmesi kaldı.

Aşk 101 kadrosu

Aşk 101, Netflix Türkiye’nin üçüncü orijinal yapımı olan bir gençlik dizisi. En az Netflix’in diğer gençlik dizileri kadar ilgi çeken Aşk 101, dünya çapında büyük izlenme oranları yakaladı. 1990’lı yıllarda İstanbul’da bir lisede geçen “asi gençlerin öyküsü” herkesin içini ısıttı. Başrolleri paylaşan Alina Boz, Mert Yazıcıoğlu, Selahattin Paşalı, Kubilay Aka ve İpek Filiz Yazıcı’nın oyunculukları da çıtayı arşa çıkardı. Doğal olarak Aşk 101 dizisi hemen ikinci sezon -Aşk 102- onayını aldı!

Covid-19 Onları da Vurdu!

Kubilay Aka, Alina Boz, İpek Filiz Yazıcı

Dizi ikinci sezon onayını aldı almasına ama çekimler bir türlü başlayamadı. Pandemi nedeniyle ertelenen set takvimi nihayet netleşti ve dizi geçen yaz çekilmeye başladı. Ancak sette Covid-19 krizi baş gösterdi! Alınan yoğun önlemlere rağmen Aşk 101’in başrol oyuncuları Kubilay Aka, Alina Boz ve İpek Filiz Yazıcı’nın testleri pozitif çıktı. Ara verilen çekimlerden sonra dizi hakkında hiç haber gelmedi, ta ki geçen ay oyuncular bir araya geldiklerini duyuran paylaşımlar yapana kadar!

kubilay aka

Dizinin başrol oyuncuları Kubilay Aka, İpek Filiz Yazıcı ve Mert Yazıcıoğlu’nun çektiği videoları diğer oyuncuların yanı sıra Netflix Türkiye hesabı da paylaştı ve “Bitmedi, buradayız!” mesajı herkese ulaştı!

Paydos Haberi Geldi!

Herkes hala “Acaba çekimler başladı mı” diye düşünürken dün setin bittiği haberini aldık! Meğer çekimler sessiz sedasız tamamlanmış bile.

Geriye Aşk 101’in ikinci sezonu Aşk 102’nin yayın tarihini beklemek kaldı. Bu konuda hala bir netlik yok. Muhtemelen çekimlerden haberimiz olmaması gibi dizinin yayın tarihini de hiç ipucu olmadan çat diye Instagram’dan öğrenebiliriz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz