Toplanın Damla Ersubaşı’nın “Estetik değil photoshop” Diyerek Savunduğu Değişimini İnceliyoruz!

Aleyna

Haberler

18 Kasım 2020

Toplanın Damla Ersubaşı’nın “Estetik değil photoshop” Diyerek Savunduğu Değişimini İnceliyoruz!

Damla Ersubaşı’nın estetikle ilgili sorulara “Alakası yok, photoshop yüzünden” cevabı vermesi kafaları karıştırdı. Ersubaşı’nın değişimi photoshoptan mı estetik ameliyattan mı kaynaklanıyor, gelin beraber inceleyelim.

Damla Ersubaşı

Damla Ersubaşı, Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı Tuğçe karakteri sayesinde çocukluğunu ve ergenliğini gözümüzün önünde yaşadı. Güzelliğiyle o yaşından beri dikkat çeken ve dizinin “havalı kızı” Tuğçe’yi oynayan Ersubaşı’nın son yıllardaki değişimi hepimizin malumu. Ama Ersubaşı, bu büyük değişimlerin estetikten kaynaklandığını bir türlü kabul etmiyor. Gelin Damla Ersubaşı’nın değişimini beraber inceleyelim!

Verdiği Kilolarla Gündeme Geldi

Damla Ersubaşı

İki çocuğu olan Damla Ersubaşı, doğum kilolarını bir türlü veremediği için üzgündü. Ama azmedip 6 ayda tam 41 kilo vermeyi başaran Ersubaşı, anında ülke gündeminin önemli bir parçası oldu! Ersubaşı’nın değişimi de böyle başladı.

Değişim Bununla Sınırlı Kalmadı!

Damla Ersubaşı

Damla Ersubaşı’nı verdiği kilolar kesmemiş olacak ki özellikle burun ve dudak çevresinde başka değişimler de görmeye başladık. Ersubaşı’nın burun ameliyatı ve dudak dolgusu yaptırdığı iddiaları dilden dile dolaşmaya başladı. Takipçilerinin bazıları bu değişimi desteklerken bazıları da doğal halinin güzelliğini savundu.

“Sadece botoks var”

Damla Ersubaşı'nın attığı story

Damla Ersubaşı, “Yüzüne neden bu kadar estetik yapıyorsun?” sorusuna çok şaşırtan bir cevap verdi. Yüzünde sadece göz altı ışık dolgusu ve alnında ilk kez yaptırdığı bir botoks olduğunu söyledi!

Damla Ersubaşı

Ersubaşı, “Anlamak istemediğiniz bir şey; dudağımda dolgu yok. Burnum da estetik değil ama yapacağım” dedi.

Estetik Değil Photoshopmuş!

Damla Ersubaşı

Değişiklikler estetik değil photoshop kaynaklı” diyen oyuncu pek kimseyi ikna edemedi! Çünkü önceden daha ince olan dudakları şu an dolgun ve pürüzsüz. Dudak dolgusunun asıl olayı da dudakları pürüzsüz bir hale getirmesi!

Damla Ersubaşı

Ersubaşı’nın estetiksiz olduğunu söylediği burnu videolarda bile nasıl daha ince çıkıyor, bilemiyoruz!

Damla Ersubaşı

Umarız, isteyen herkes hiç estetik yaptırmadan böyle bir değişim yaşar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz