Danla Bilic’ten Demet Akalın’ın Çok Konuşulan Sözlerine Gönderme: “Bunun için erkek arkadaşıma ihtiyacım yok!”

Aleyna

Haberler

18 Kasım 2020

Danla Bilic’ten Demet Akalın’ın Çok Konuşulan Sözlerine Gönderme: “Bunun için erkek arkadaşıma ihtiyacım yok!”

Ünlü YouTuber Danla Bilic, son günlerde çok konuşulan “araba lastiği” polemiğine dahil oldu. Bilic, Demet Akalın’ı çok kızdıracak sözler etti!

Danla Bilic ve Demet Akalın

Demet Akalın’ın “araba lastiği” açıklamaları şüphesiz şekilde son haftaların en çok konuşulan olaylarından biri oldu. Arabasının lastiğinin patlamasından nedense çok korkan Akalın, evlilik takıntısını bu konuda bile göstermeyi başardı! “Hemen eşimi aradım. Yanımdaki arkadaşımın yoktu, arayamadı. İnsan bir erkeğin gücünü istiyor” açıklamalarıyla olay yaratan Akalın’ın sözlerini tekrar hatırlayalım:

Günlerce Herkes Bundan Bahsetti

Demet Akalın

Demet Akalın’ın bu açıklamaları özellikle hemcinslerinin yoğun eleştirilerine maruz kaldı. Evlilik takıntısı ve en küçük olayları bile erkeklere bağlaması Akalın’ın hayranlarını da bezdirdi. Şevval Sam başta olmak üzere pek çok ünlü kadın da bu polemiğin bir parçası oldu ve araba lastiğini bir tamircinin değiştirmesini ya da kendi başına değiştirmeyi tercih edeceğini söyledi.

Tam Sular Duruldu Derken…

Danla Bilic

Tam bu konu da kapandı derken muhabirlerin ısrarlı “araba lastiği” soruları bu kez Danla Bilic’i buldu. Ünlü YouTuber Danla Bilic, “Arabanın lastiği patlasa kendiniz değiştirebilir misiniz” sorusuna “Manyak mısınız? Bunun için bir erkek arkadaşa ihtiyacım yok” cevabını verdi!

Bu görüntüler Demet Akalın’ı çok kızdıracak gibi görünüyor!

Aslında Yakın Arkadaşlar!

Demet Akalın, Danla Bilic, Kerimcan Durmaz

Demet Akalın ve Danla Bilic aslında epey iyi arkadaşlar. Demet Akalın, Danla Bilic’in görkemli doğum günü partilerinin de gediklisi! Hatta ünlü şarkıcı Danla Bilic’in iki yıl önceki doğum günü partisinin çıkışında “araba lastiği” konusunun tam tersi yönünde açıklamalar yaptı!

Demet Akalın ve Okan Kurt

O dönem eşi Okan Kurt’tan boşanan Demet Akalın, muhabirlerin sorularına “Onu kızımız Hira’yı almaya geldiğinde bile görmüyorum” cevabını vermişti. Ne olduysa oldu, çift barıştı. Akalın, özellikle kızının hatırı için bunu yaptığını söyledi. Ancak ünlü şarkıcı her yerde ettiği “evlilik, erkek gücü, kocam” gibi sözlerle hayranlarını da bıktırmaya devam ediyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz