Heyecanla Beklenen Erşan Kuneri Setinde Kriz Çıktı! Uraz Kaygılaroğlu’ndan İsyan: “Olan Olmayana Verecek!”

Aleyna

Haberler

27 Temmuz 2021

Heyecanla Beklenen Erşan Kuneri Setinde Kriz Çıktı! Uraz Kaygılaroğlu’ndan İsyan: “Olan Olmayana Verecek!”

Heyecanla beklenen yeni Netflix dizisi “Erşan Kuneri”nin çekimleri tam gaz devam ediyor. Ama sette Cem Yılmaz ve Uraz Kaygılaroğlu arasında yaşanan sandalye krizi ortamı germiş gibi görünüyor!

Cem Yılmaz

Usta komedyen Cem Yılmaz’ın halen çok izlenen 2004 tarihli filmi “G.O.R.A.”, bize yıllarca unutulmayan bir karakter kazandırdı, Erşan Kuneri! Replikleri yıllarca dilden dile dolaşan Erşan Kuneri o kadar sevildi ki, hayranları yıllarca Cem Yılmaz’a o karakteri bir şekilde geri döndürmesi için baskı yaptı. En sonunda, “G.O.R.A.”nın devam filmlerinden “Arif v 216″da Erşan Kuneri’yi tekrar gördük. Cem Yılmaz da bu karakteri ne kadar özlediğini fark etmiş olacak ki, bu kez dizisini çekmek için kolları sıvadı!

Kadroda Yok Yok

Pandemi döneminde yeni projelerine hız veren Cem Yılmaz, en önce çekeceği işin ise yıllardır beklenen “Erşan Kuneri” dizisi olduğunu duyurdu. “2022’ye hazır olur” diyen usta komedyen, önce aralarında demirbaş oyuncuları Zafer Algöz ve Özkan Uğur’un da olduğu muhteşem bir kadro kurdu. Sonra da, Netflix’le anlaştı. Muhtemelen, yurt dışında da gösterilen ilk komedi dizimiz “Erşan Kuneri” olacak! Hem de Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Merve Dizdar, Bülent Şakrak, Uraz Kaygılaroğlu, Nilperi Şahinkaya, Necip Memili ve İbrahim Selim gibi kaliteli oyuncularla birlikte! Çekimleri tam gaz süren dizinin setinden hep neşe dolu videolar geliyordu. Ama dün gece bir sandalye krizi yaşandı!

“Olan olmayana verecek”

Cem Yılmaz, bu dizinin sadece senaristi ve başrol oyuncusu değil, aynı zamanda yönetmeni. Dolayısıyla, onun sandalyesine oturmak her yiğidin harcı değil! Ama başrol oyuncularından Uraz Kaygılaroğlu “Göz görmeyince gönül katlanıyor” diyerek bu engeli aşmış gibi görünüyor.

Uraz Kaygılaroğlu’nu kendi sandalyesinde basan Cem Yılmaz, “Nasıl olacak?” diye sorunca aldığı cevap da bir hayli manidar oldu: “Olan, olmayana verecek!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz