Bu Kez Büyük Bir Derdini Paylaştı! Hayranları Şoke Oldu: Demet Özdemir’e Neden Uykular Haram?

Aleyna

Haberler

27 Temmuz 2021

Bu Kez Büyük Bir Derdini Paylaştı! Hayranları Şoke Oldu: Demet Özdemir’e Neden Uykular Haram?

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, sosyal medyada bu kez büyük bir derdini anlattı. “Uyumak haram” diyerek hayranlarını şoke eden başarılı isim, bakın neler paylaştı?

Demet Özdemir

Demet Özdemir, küçük yaşlarda çalışmaya başlayan ve bugüne tırnaklarıyla kazıyarak gelen isimlerden biri. Okulu bırakıp dansçılık yaptığı günlerde bile hayalinin peşinden koşan Demet Özdemir, yurt dışında da tanınan başarılı bir oyuncu oldu. “Çilek Kokusu”, “No: 309” ve “Erkenci Kuş” gibi romantik komedilerle yıldızı parlayan ünlü oyuncu, rotayı dram projelerine kırdı. Malum, Türkiye’de ağlatan bir projede oynamadıkça pek ciddiye alınmıyorsunuz! İki sezon boyunca “Doğduğun Ev Kaderindir”de başrol oynayan Demet Özdemir, sınavı geçti. Ama iş Netflix’le yurt dışına açılmaya gelince, yurt dışında da tanınmasını sağlayan romantik komediye döndü!

“Aşk Taktikleri” ile Geliyor

Ünlü oyuncu, “Doğduğun Ev Kaderindir” biter bitmez her oyuncunun rüyası olan Netflix’le anlaştı. Böylece, “Erkenci Kuş” sayesinde kazandığı yurt dışı başarısını daha da büyütme imkanı buldu. Başarılı oyuncu Şükrü Özyıldız’la “Aşk Taktikleri” filmi için buluşan Demet Özdemir, çekimlerden önce bitmek bilmeyen bir tatil yaptı. Meğer bir bildiği varmış!

“Uyumak haram”

Netflix sadece global olarak tanınmayı değil, insani çalışma şartlarını sağladığı için de oyunculara cazip geliyor. Örneğin, ilk Netflix Türkiye dizisi “Hakan: Muhafız”ın başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy, o dönemki röportajlarında sık sık setteki çalışma şartlarına ve disipline inanamadığını söyledi. Ama Demet Özdemir için işler pek rahat gitmiyor gibi görünüyor!

Demet Özdemir

Ünlü oyuncu, çekimler için sık sık sabahlıyor ya da gün ağarmadan yollara düşüyor. Dün de “Sabahlamamışım gibi davranalım” paylaşımıyla ne kadar yorulduğunu gösterdi.

Demet Özdemir

O yorgunluğun üzerine şehir dışı çekimleri için yola çıkınca, “Uyumak haram dedik düştük yollara” sözleriyle hafif bir sitem etti.

Aşk Taktikleri story

Görülen o ki, çekimlerin bir kısmı da Kapadokya’da yapılacak. Set ekibi çok yorulsa da, sonuca kesinlikle değecek gibi duruyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz