Hiç Kimse Hatırlamıyor Ama Son Günlerin Gündem İsmi Ceyda Düvenci’nin Kariyeri Cem Yılmaz’la Başlamış

Aleyna

Haberler

21 Ocak 2021

Hiç Kimse Hatırlamıyor Ama Son Günlerin Gündem İsmi Ceyda Düvenci’nin Kariyeri Cem Yılmaz’la Başlamış

Geçtiğimiz haftalarda biricik eşi Bülent Şakrak ile 6. evlilik yıl dönümünü kutlayan Ceyda Düvenci, her daim arkasında olduğu ve onun iyiliği için her şeyi göze aldığı serebral palsili kızıyla ilgili yaptığı paylaşımla bir anda kendisini tartışmaların ortasında bulmuştu.

İçinden “Tartışacak Bir Şey mi Kalmadı?” Diye Geçirmiş Olabilir

Kızı Melisa’nın regl olduğunu Instagram’dan takipçileriyle paylaşan Ceyda Düvenci’ye bazı sosyal medya kullanıcıları çok ağır tepkiler göstermişken bazıları da destek olmuştu.

Sanatçı kişiliği, örnek ilişkisi ve herkesin imrenerek takip ettiği anneliği ile çoğu kişinin takdirini toplayan Ceyda Düvenci, belki de kariyerindeki hiçbir işle bu kadar gündeme gelmemişti. Onun da çok şaşkın olduğunu düşünüyoruz.

Biraz da Sizi Şaşırtalım Öyleyse! Bilin Bakalım İlk Filmi Neymiş?

blank

19 yaşından beri ekranlarda olan Ceyda Düvenci, iki yıl gibi kısa bir süre içerisinde Tatlı Kaçıklar, Deli Divane, Köstebek, Palavra Aşklar, Son Kumpanya gibi dizilerde rol almıştı.

Takvimler 1998’i gösterdiğinde ise Cem Yılmaz’la Türk sinemasına damga vuran bir işe imza attı. Her Şey Çok Güzel Olacak’ta Ayla karakterine can verdi.

Nedendir, Bilinmez Ama Herkes Bunu Unuttu!

blank

Ayla karakteri, özellikle Cem Yılmaz’ın canlandırdığı Altan karakterinin “1. Barı açıyorum. 2. Ayla’yla aramı düzeltiyorum. 3. Babamı da yanıma alıyorum. Olay bitmiştir.” repliği ile herkesin aklında. Ayla’nın dış görünüşünü de birçoğunuz biliyordur. Ama sizin de Ayla’yı Ceyda Düvenci’nin canlandırdığını bilmediğinize eminiz!

Yani, Ceyda Düvenci kariyerini çok sağlam bir temelin üzerine kurmuş. İlk sinema işinde Türk film tarihinin en önemli projelerinden birinde yer almış.

Son Derece İddialı Dizilerde de Oynadı

blank

Binbir Gece, Umutsuz Ev Kadınları gibi Türk televizyon tarihinin efsaneleri arasına girmiş kaliteli dizilerde de boy gösterdi.

Sanki Devamında Kalite Biraz Düşmüş Gibi

blank

3 yıl önce “Enes Batur Hayal mi Gerçek Mi?” filminde rol alan Ceyda Düvenci’yi siz de yeniden daha kaliteli filmlerde görmek istemez misiniz?

Kalite Kokan İşler Yapmıyor Diyemeyiz

blank

Mesela şu sıralar Kafa Radyo’da hafta içi her gün öğle saatlerinde çocuk gelişimi konusunda bilinç yaratmak için mikrofon başından ebeveynlere tavsiyeler veriyor. Çocuklara seslenerek onlara faydalı bilgiler aktarıyor.

Kendisini gelecekte birbirinden başarılı işlerde görme isteğimizi yineliyor, eşi ve çocuklarıyla mutlu bir hayat diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz