Buse Varol Tektaş Hamileliğin Sonuna Geldi Eliz’i Kucağına Almak İçin Gün Sayıyor: “Doğuma Son 15 Gün!”

Aleyna

Haberler

21 Ocak 2021

Buse Varol Tektaş Hamileliğin Sonuna Geldi Eliz’i Kucağına Almak İçin Gün Sayıyor: “Doğuma Son 15 Gün!”

Alişan ile evliliğinin ardından hayatımıza jet hızıyla giriş yapan Buse Varol Tektaş, Instagram paylaşımlarıyla da dikkatleri çekiyor! Aile hayatını ve oğlu Burak’ın gün içindeki hallerini sık sık Instagram hesabından paylaşan Buse Varol Tektaş, kısa süre içinde büyük bir takipçi kitlesine ulaştı!

Anlaşılan Buse Varol Tektaş’ı seven tek kişi Alişan değil, Instagram kullanıcı tarafından da seviliyor kendisi. İkinci çocuğu Eliz’i kucağına almak için gün sayan Buse Varol Tektaş, bugün Instagram hesabından “Doğuma son 15 gün” açıklamasıyla fotoğraf paylaştı!

Buse Varol Tektaş’ın Oyunculuğu!

Alişan’la evlenmeden önce oyunculuk yapan Buse Varol Tektaş, eşi Alişan’la da bildiğiniz gibi dizi setinde tanışarak ilişkilerine başladılar. Buse’yi son olarak “Payitaht: Abdülhamid” dizisinde izlemiştik. Bu dizinin ardından oğlu Burak’ı kucağına alan Buse Varol Tektaş, araya Koronavirüs pandemisinin de girmesiyle ekranlardan bir hayli uzak kaldı, Instagram da olmasa sevilen oyuncunun yüzünü göremeyeceğiz. Buse’nin oyunculuk yeteneğini, rol aldığı yapımların dışında Instagram hesabında “Bir Başkadır” dizisindeki Meryem karakterini canlandırmasıyla da görmüştük. Detaylar için:

Eliz Bebek Geliyor!

Buse Varol Tektaş ve türkücü Alişan, 2018 yılında nikah masasına oturdular. 2019 senesinde ise ilk çocukları Burak’ı kucaklarına aldılar. Aralarına Burak’ın da katılmasının ardından üç kişilik çekirdek bir aile olan Tektaş ailesine, 15 gün sonra küçük bir bebek daha katılacak: Eliz!

İkinci çocuğuna hamile olan Buse Varol Tektaş, geçtiğimiz aylarda eşi Alişan’la birlikte, ikinci çocukları “Cinsiyet partisi” yaptılar. Bu aralar, bildiğiniz gibi bebekler için yapılan bütün partiler çok popüler! İkinci çocuklarının kız olacağını öğrenen Alişan ve Buse Varol Tektaş, bu habere çok sevindi ve partinin ardından kız çocuklarına “Eliz” ismini vereceklerini yine Instagram hesabından duyurdular!

Doğuma Son 15 Gün!

Buse Varol

Hamileliğinin sonuna yaklaşan Buse Varol Tektaş’tan, yeni bir story geldi. Göbeğini tutarak bir ayna selfiesi çeken Buse Varol Tektaş, fotoğrafın üzerine “Doğuma son 15 gün” yazmayı da ihmal etmedi. Eliz bebeği şimdiden heyecanla bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz