Aşka Tam Gaz Devam! Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü’den Yeni Fotoğraflar Geldi

Aleyna

Haberler

21 Ocak 2021

Aşka Tam Gaz Devam! Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü’den Yeni Fotoğraflar Geldi

Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü çifti herkese inat aşklarını yaşamaya devam ediyor. Onur Ünlü’nün son paylaşımı görenlerin içini ısıttı!

Onur Ünlü ve Hazar Ergüçlü

Ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü ve yönetmen sevgilisi Onur Ünlü, 2018 yılından beri aşk yaşıyor. Çiftin mutlulukları her hallerinden belli. Yine de sürekli ağır eleştirilere maruz kalıyorlar. Çünkü Onur Ünlü, Hazar Ergüçlü’den 19 yaş büyük! Aralarındaki yaş farkı nedeniyle 3 yıl olsa da kimse bu çifte alışamadı.

Yaş Farkını Medyadan Öğrenmişler!

Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü

Herkesin diline dolanan yaş farkı meselesi, Onur Ünlü ve Hazar Ergüçlü için zerre kadar önemli değil. Hatta bu yöndeki eleştiriler hatırlatılınca Ünlü, “Aramızdaki yaş farkını gazetelerden öğrendim” açıklamasını yaptı!

Hazar Ergüçlü de bu konuda çok net. “Bu benim hayatım ve ilişkim” diyerek sınırı çizen Ergüçlü, “İlişkimin ötekileştirildiği kadar öteki olmadığını biliyorum” dedi. Sevgilisini ailesiyle de tanıştıran Ergüçlü, kimseye aldırmadan aşkını yaşamaya devam ediyor. Sık sık sevgilisiyle olan mutluluk pozlarını da paylaşıyor tabii!

Mutlulukları Gözlerinden Taşıyor!

Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü

Onur Ünlü ve Hazar Ergüçlü, sık sık birlikte fotoğraf paylaşıyor. Birlikte çok eğlendiklerini her fırsatta dile getiren çiftin pozlarından mutluluk akıyor.

Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü

Çift çok eleştiri alan ilişkilerini korunaklı bir şekilde yaşamaya çalışıyor. Ama ara sıra muhabirlere yakalandıklarında ya da bir etkinliğe katıldıklarında da eğlenceli pozlar ortaya çıkıyor.

Eğlenceli Pozlara Yenisi Eklendi!

Onur Ünlü ve Hazar Ergüçlü çiftinin eğlenceli pozlarına yeni bir tane daha eklendi. Onur Ünlü, son paylaşımında “Atarsa 9” diyerek kafaları karıştırdı. Acaba çiftin beklediği önemli bir şey mi var?

Onur Ünlü

Sonra da sevgilisi Hazar Ergüçlü ile bir poz paylaşan Onur Ünlü, “Atmazsa da atmasın” dedi! Onur Ünlü bir garip olsa da Hazar Ergüçlü yine pürneşeydi. Ne de olsa, “süper kahramanının” yanında!

Onur Ünlü ve Hazar Ergüçlü

“Onur süper kahramanım”

Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü

Hazar Ergüçlü, geçen ay verdiği bir röportajda sevgilisinin tanıştıkları günden beri hayatına çok şey kattığını söyledi. Beraber çok eğlendiklerini de ekleyen Ergüçlü, “Onur benim süper kahramanım” dedi!

Onur Ünlü ise sevgilisi için “Onunla birlikteyken her gün bir sürpriz yaşıyorum” diyerek ilişkisiyle gurur duyduğunu ifade etti.

Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü

Herkes attıkları her adımı eleştirirken onlar huzuru ve mutluluğu birbirlerinde bulmuş gibi görünüyor. Umarız, mutlulukları katlanarak artar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz