Hiç Vakit Kaybetmedi! Final Yapan Masumiyet’in Starı Merakla Beklenen Yeni Projesini Duyurdu

Aleyna

Haberler

24 Mayıs 2021

Hiç Vakit Kaybetmedi! Final Yapan Masumiyet’in Starı Merakla Beklenen Yeni Projesini Duyurdu

Usta oyuncu Mehmet Aslantuğ, başrol oynadığı “Masumiyet” dizisine duygusal bir paylaşımla veda etti. Sonra da, uzun süredir hazırlandığı yeni projesini duyurdu. Yeni projede eşi Arzum Onan da var!

Masumiyet

FOX’un sevilen dizisi “Masumiyet”, uzun süredir titizlikle hazırlanan ve heyecan yaratan bir projeydi. Geçtiğimiz şubat ayında başlayan dizi, bir kadının adalet arayışını polisiye bir tarzda anlatıyordu. Her bölüm yeni ipuçları, geçmişte yaşanan ilginç olaylar ve aşklar ortaya çıkıyordu. Böylece, merak unsuru ve tempo hep yüksek tutuluyordu. Hal böyle olunca, dizi sosyal medyada çok dikkat çekti ve ilk bölümünden itibaren hayran kitlesi oluşmaya başladı. Ancak dizinin “Sadakatsiz” ve “Kuruluş Osman” gibi iddiaları dizilere rakip olması yanlış bir tercih olarak görüldü. “Masumiyet” kendi kitlesini oluştursa da, o dizilerin hayranlarından bir dönüş alamadı ve bir türlü istenen ratinglere ulaşamadı. Önce günü değişen dizi için 13. bölümde final kararı alındı. Maalesef dizi bu akşam son kez ekrana gelecek.

“Kaptanın seyir defteri”

Mehmet Aslantuğ

“Masumiyet”le ekrana dönen usta oyuncu Mehmet Aslantuğ da büyük hayal kırıklığı yaşadı. Bu dizinin çok farklı bir iş olduğunu her yerde söyleyen oyuncu, ratinglerden gelen darbeye üzüldü. Her zamanki şairane üslubuyla diziye veda ederken de herkese teşekkür etti.

Kaptanın seyir defteri” başlıklı bir paylaşım yapan usta oyuncu, “Kavuşmayı beklerken, beklemeyi sever insan… Ve elveda ‘Masumiyet’. ‘Gizli bahçemizde açan çiçekler vardı / Vermeye az bulduk / Yahut vakit olmadı’ ” sözleriyle herkese teşekkür etti. Sonra da yeni projesini duyurdu!

Efsane Dizi Geri Dönüyor

Mehmet Aslantuğ Arzum Onan

Mehmet Aslantuğ, uzun süredir hazırlandığı yeni projesinin de yakında geleceğini söyledi. 1990’ların en sevilen dizilerinden “Sıcak Saatler”in, “Son Cemre” adıyla yeni bir versiyonunun çekileceğini duyurdu. Eşi Arzum Onan’la da bu dizi sayesinde tanışan Mehmet Aslantuğ, yine Arzum Onan’la kamera karşısına geçeceğini de ekledi.

Projenin dizi mi yoksa bir film mi olduğu, nerede gösterileceği henüz belli değil. Ama hayranları kutlamaya başladı bile!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz