Aynı Annesine Çekmiş! Bircan Bali’nin Minik Kızı Instagram’daki Fenomenlere Taş Çıkarttı

Aleyna

Haberler

24 Mayıs 2021

Aynı Annesine Çekmiş! Bircan Bali’nin Minik Kızı Instagram’daki Fenomenlere Taş Çıkarttı

Sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”ın sunucularından Bircan Bali, tüm vaktini kızına ayırıyor. Minik kızı Saygı da şimdiden annesini taklit etmeye başladı bile!

Bircan Bali

Ünlü sunucu Bircan Bali, uzun süredir ilgiyle izlenen “Söylemezsem Olmaz”da magazin gündemini yorumluyor. Ancak kendi hayatı da programda ele aldığı ünlülerinki kadar inişli çıkışlı! 2019’da avukat Ömer Gezen’le sade bir törenle evlenen Bircan Bali, çok mutlu görünüyordu. Ancak çift daha ilk ayda büyük sorunlar yaşamaya başladı. Boşanma dilekçesiyle adliyenin yolunu tutan Ömer Gezen, daha sonra bu kararından vazgeçti. Yaşadıkları hakkında hiçbir açıklama yapmayan çift, bu krizin ardından mutlu bir haberle gündeme geldi. Bircan Bali hamileydi!

“Poz sesi”

Bircan Bali

Ancak bebek haberini de gölgeleyen yeni bir kriz yaşandı ve Ömer Gezen tekrar adliyenin yolunu tuttu. Neyse ki, çift bebeklerini aynı çatı altında büyütmeye karar vererek barıştı. Zaten ortada şiddet ve ihanet gibi affedilemez durumlar olmadığını söylediler. Kızları Saygı Karen ise geçtiğimiz yaz dünyaya geldi. O günden sonra da hiçbir kriz haberi duyulmadı. Ta ki geçtiğimiz şubat ayına kadar!

Ömer Gezen Bircan Bali

Instagram’da birbirini takip etmeyi bırakan çift hakkındaki söylentiler ayyuka çıktı. Ancak onlar olayı fazla uzatmadan ve boşanma kararı aldı. Mart ayında boşanan ikili, birbirleri hakkında tek kelime bile kötü söz etmedi. Kızları için bir araya gelmeye de devam ediyorlar.

Boşanmanın kızı Saygı’yı etkilememesi için elinden geleni yapan Bircan Bali, tüm vaktini kızına ayırıyor. Kızıyla yaptıklarını Instagram’dan paylaşmayı da ihmal etmiyor. Saygı şimdiden sosyal medyanın en popüler bebeklerinden biri oldu bile.

Minik Saygı, fotoğrafının çekileceğinin farkında mı bilmiyoruz. Ama poz vermeyi çok iyi bildiğini ve şimdiden havalı çıkmanın yolunu öğrendiğini görüyoruz. Baksanıza, “poz sesi“ni bile öğrenmiş, ileride o da bir fenomen olabilir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz