Tehditler Havada Uçuşuyor:Artık Rahat Uyuyamayacaksınız! Teşkilat 13. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

24 Mayıs 2021

Tehditler Havada Uçuşuyor:Artık Rahat Uyuyamayacaksınız! Teşkilat 13. Bölüm Fragmanı

TRT’nin sevilen dizisi Teşkilat’ta bu hafta ortalık karışıyor, Türk’lere tehditler yağıyor. Teşkilat’ın zorlu görevi şimdi başlıyor! Dizi, 13. bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Teşkilat, Vatanı için kendi hayatından vazgeçen yedi mit çalışanının görünmez olarak yaşama savaşını konu alıyor.

Ankara’daki SİHA fabrikasına silahlı terör saldırısı düzenlenir ve kısa süre sonra bunun, yabancı istihbarat birimlerinin planı olduğu anlaşılır. Bunun üzerine Milli İstihbarat Teşkilatı içerisinde özel bir tim kurulur. Bu timin üyeleri, türlü bahanelerle normal yaşantılarından sıyrılmış ve artık başka biri olarak hayatına devam etmektedir. Artık onların tek çabası Türkiye’yi savunmak ve yabancı istihbarat servislerinin planlarını deşifre ederek engellemektir.

12. Bölümde Neler Oldu?

blank

Leyal ölünce tuzaktan kurtulduğunu düşünen Fadi seçim çalışmalarına devam etmek için harekete geçer ancak vücudundaki zehir etkisini gösterince hayati tehlikesi olduğunu anlar. Gürcan kayıplara karışır. Fadi’nin zehirlenmesi ile görevi yerine getirdiklerini düşünen ekip Türkiye’ye dönmeye hazırdır ancak aldıkları bir haber onları şaşkına döndürür. Ekibin deşifre olma riski vardır! Hakkı ve Pınar yeni bir plan yaparak tehlikeyi ortadan kaldırmak için kolları sıvar. Ceren ise ekibi deşifre etmek için çalışmaları sürdürürken Yağmur’a ulaşır. Artık Zehra’yı deşifre etmek için kızı Yağmur’u kullanacaktır. Uzay ise Amir ve Fadi arasında geçen konuşmayı dinlerken Türkiye’ye karşı bir saldırı planladıklarını anlar. Saldırıyı planlayan Fadi’dir ve yalnız o durdurabilir. Hal böyle olunca Fadi’nin hayatta kalması önem taşır. Fadi gizli bir binada canı ile boğuşmaktadır. Ekip binaya sızmak için kusursuz bir plan yapar.

13. Bölümde İzleyicileri Neler Bekliyor?

Terör örgütlerinden Türkiye’ye adeta tehditler yağıyor. Mete ve timi ise terör örgütlerinden daha da büyük bir plan ve operasyonla onların kökünü kazımayı amaçlıyor. Ekip amacına ulaşabilecek mi? Hepbirlikte izleyip göreceğiz.

Benzer Haberler

Abdullah 24 Mayıs 2021

Türk yapımı böyle bir dizi olması güzel Teşkilat

Yorum Yaz