Serdar Ortaç’ın Kuruçeşme Konserinde Hüngür Hüngür Ağladığı Anlar Sosyal Medyada Olay Oldu!

Aleyna

Haberler

12 Temmuz 2023

Serdar Ortaç’ın Kuruçeşme Konserinde Hüngür Hüngür Ağladığı Anlar Sosyal Medyada Olay Oldu!

Türkiye’nin en sevilen şarkıcılarından olan Serdar Ortaç hem borçları hem MS hastalığı hem kumar bağımlılığı hem kardeş acısıyla başa çıkmaya çalışıyor. Son dönemlerde her katıldığı programda mutsuz ve depresif haliyle dikkat çeken Serdar Ortaç, TikTok ve Instagram gibi sosyal medya platformlarından açtığı canlı yayınlarda da takipçilerinden gelen soruları yanıtlarken verdiği cevaplarla herkesi üzüyor. Son olarak dün tanıtılan şarkısı Pare Pare için hevessiz olduğu görüntülenen ünlü şarkıcı, son açtığı canlı yayında da aşk defterlerini kapattığını açıkladı. Ayrıca son konserinde sigara içerek ağladığı görüntüler de sosyal medyanın gündemine oturdu.

Serdar Ortaç’ın Mutsuzluğu Devam Ediyor!

Serdar Ortaç’ın depresif ve üzgün hali ünlüler camiasındaki arkadaşlarını da üzüyor ve sinirlendiriyor. Sinan Akçıl, Serdar Ortaç’ın bir paylaşımı altına şu yorumu yaparak sitemini dile getirmişti; “Ortaç ne yapıyorsun böyle? Bin kere söyledim sana seni çok sevdiğim için. ‘Şu star ceketini tekrar giy’ diye. Eski Serdar gibi gizemini koru, enerjini sahnede göster. Hastalığı da düşünce yapınla yen diye. ‘Haklısın’ dedin ama aynı şeyler. Üzülüyorum, çok önemli bir adamsın. Ama hiçbir zaman farkına varamıyorsun ya da hepimizle dalga geçiyorsun. Saçma TikTok yayınlarını bitirdin şimdi de Instagram yayınları mı başladı? Yapma Ortaç. İhtiyacın yok. Çok konuşmak istiyorsan ara beni saatlerce dertleşirim seninle. Seni çok sevdiğim için yazmak zorundayım bunu ve yukarıda yazdığımı”

blank

Ardından muhabirlerin sorularını yanıtlayan Sinan Akçıl’ın “Serdar’a çok kızgınım. Ona bunu 50 kere söyledim; yemeğe götürdüm orada söyledim, artık bir kere de halkın önünde söylemek istedim ama ciddiye alacağını düşünmüyorum. Çok sevdiğim bir arkadaşım artık kendine gelip o eski star ceketini giymesini istiyorum” sözleri sonrası canlı yayın açan Serdar Ortaç, yeni parçası Pare Pare’nin 11 Temmuz 2023 Salı günü dinleyici ile buluşacağını açıkladı. Şarkısına ilişkin yaptığı açıklamada pek heyecanlı olmadığı gözlemlenen Ortaç’ın “Çıksa ne olur, çıkmasa ne olur? Benim canım çıkmış” sözleri görenleri şaşkına çevirdi.

Son açtığı canlı yayında da; “Benim umrumda mı karı-kız. Benim sağlığımdan başka hiçbir şey umrumda değil” açıklaması yapan ünlü şarkıcı, Son konserinde “Haber Gelmiyor Yardan” şarkısının söylenmesi üzerine kendinden geçti. O anlar ise sosyal medyada olay oldu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz