İbrahim Tatlıses Azerbaycan’a Desteğini İşte Böyle Gösterdi!

Aleyna

Haberler

23 Ekim 2020

İbrahim Tatlıses Azerbaycan’a Desteğini İşte Böyle Gösterdi!

İbrahim Tatlıses, her fırsatta Azerbaycan’a olan desteğini tekrarlıyor. Azerbaycan’ı desteklediğini Instagram’dan da açıklayan Tatlıses’in paylaşımına binlerce beğeni yağdı.

İbrahim Tatlıses, Azerbaycan-Ermenistan savaşındaki tarafını her yerde belli ediyor. Yaptığı röportajlarda bu konuyu sık sık gündeme getiren Tatlıses, sosyal medyada da Azerbaycan’a olan desteğini sergiliyor.

Bir Türküyle Destek Oldu

İbrahim Tatlıses, bu kez de eşi benzeri olmayan sesine yakışır bir destek paylaşımı yaptı. Bir kale burcunda Azerbaycan ve Türkiye bayraklarının yan yana olduğu bir video paylaşan Tatlıses takipçilerini duygulandırdı.

“İki Millet TEK Devlet TÜRK Milleti Olarak Ölümüne Yanındayız AZERBAYCAN!” diyerek desteğini adeta haykıran Tatlıses’in paylaşımına binlerce beğeni yağdı.

İbrahim Tatlıses Yakında Ekranda Olacak!

İbrahim Tatlıses, bir dönemin efsane programı İbo Şov’u tekrar yayınlamak için hazırlıklarını sürdürüyor. İbo Şov, eski kanalı Star TV’de çok yakında tekrar ekrana gelecek. Programın ilk konukları ise Deniz Seki ve Kutsi olacak. Bu isimler yayınlanan son İbo Şov bölümünün de konuklarıydı.

Star Tv’yle olan gönül bağını bu şekilde anlatan İbrahim Tatlıses, seçtiği konuklarla da “Eski kanalımızda kaldığımız yerden devam” mesajı verdi. İbrahim Tatlıses’in yakında başlayacak programında da Azerbaycan’a olan desteğini sık sık gündeme getirmesi bekleniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz