İbrahim Tatlıses Kuruçeşme Konserinde Çalışanlarının Kredi Kartını Çalıp Harcama Yaptığını İtiraf Etti!

Aleyna

Haberler

20 Temmuz 2023

İbrahim Tatlıses Kuruçeşme Konserinde Çalışanlarının Kredi Kartını Çalıp Harcama Yaptığını İtiraf Etti!

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses 71 yaşında olmasına rağmen konser vermeye devam ediyor. 10 yıllık ağır tedavi sürecinin ardından ilk olarak İbo Show’a yeniden başlayan İbrahim Tatlıses, şimdi de konserler vererek sevenleriyle buluşuyor. Son Kuruçeşme sahnesinde ise kredi kartı olmadığını açıklayan ünlü şarkıcı, seyircilerle dertleşti ve yanında çalışan müdürleri tarafından dolandırıldığını itiraf etti. Kredi kartlarını şirketindeki müdürler ondan habersiz kullanıyormuş!

İbrahim Tatlıses

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta İbrahim Tatlıses genç oyuncu Beren Gökyıldız’a “kilo ver” demesiyle sosyal medyada gündeme gelmişti. Son dönemlerde “Yeşil Vadi’nin Kızı” dizisi ile seyirci karşısına çıkan Beren Gökyıldız, İbrahim Tatlıses’in zorbalığına maruz kaldı. Ünlü şarkıcı, Twitter üzerinden Beren Gökyıldız’a şu sözleri söylemişti; “Yeşil vadinin kızının 5/6 kilo vermesi gerek kiloyu verdiği zaman yanaklarının şişi de inecek ben güzel kızımızı Ankara’da profesörün kebap salonunda görmüştüm kebaba düşkünlüğü sürmez inşallah abisini dinlerse sevinirim iyi çalışmalar kızım seni izliyorum!” İbrahim Tatlıses’in bu açıklamasının ardından sosyal medyada pek çok kişi kendisine tepki gösterdi.

Kredi Kartı Olmadığını Açıkladı!

Bu olayın ardından ise Kuruçeşme Açıkhava’da sahne alan İbrahim Tatlıses neden kredi kartının olmadığını açıkladı. İbrahim Tatlıses yoğun istek üzerine Kuruçeşme Açıkhava konserlerine devam ediyor. 71 yaşındaki ünlü sanatçı zaman zaman şarkı aralarında “Beni sizin sevginiz iyileştiriyor” diyen seyircilerle dertleşti ve yanında çalışan müdürleri tarafından dolandırıldığını itiraf etti. İbrahim Tatlıses “Koskoca İbrahim Tatlıses’in kredi kartı yok… Niye? Şirkette dolandırıldım ya… Müdürlerimin kredi kartı var. Kredi kartımı kullanıyorlar. 5. Levent’te kredi kartımı kullanıyorlar. Ben İzmir’deyim ama kredi kartından ne almışlar? Çocuk maması, çocuk bezi… Hele bak! Sanki ben çocuk bakıcısıyım ama hiçbirini affetmem. Onları günahım kadar sevmiyorum. Allah onları affetmeyecek ben biliyorum. Allah cezalarını versin” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz