İbrahim Tatlıses’in Eski Eşi Ayşegül Yıldız’a Canlı Yayında Demediğini Bırakmayan Bircan Bali’ye Yanıt Gecikmedi: “Rapor mu Vereceğim?”

Aleyna

Haberler

9 Mayıs 2023

İbrahim Tatlıses’in Eski Eşi Ayşegül Yıldız’a Canlı Yayında Demediğini Bırakmayan Bircan Bali’ye Yanıt Gecikmedi: “Rapor mu Vereceğim?”

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında Bircan Bali ve İbrahim Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız arasında ipler gerildi. Bursa’da yaşayan Ayşegül Yıldız, geçtiğimiz gün katıldığı bir etkinlikten sonra Söylemezsem Olmaz muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Ayşegül Yıldız’a sorulan sorulardan biri de kendisi gibi Bursalı olan eski Survivor yarışmacısı ve yorumcusu Semih Öztürk oldu. İlk olarak Semih Öztürk’ü ismen tanımadığını belirten Ayşegül Yıldız, ardından Google’dan baktığında kendisini hatırladığını ve tanıdığını söyledi.

Bircan Bali’den Ayşegül Yıldız’a Şok Sözler!

Ancak bu sözler üzerine Bircan Bali açtı ağzını yumdu gözünü! Aynı etkinlikte kendisinin de olduğunu söyleyen Bircan Bali, “Ben sizin Bursa’da hangi iş adamlarıyla ne kadar samimi olduğunuzu biliyorum. Ben o işadamıyla da o işadamının eşiyle de görüştüm. Hiç öyle yalandan poz vermeyin. Semih’le en az 10 kere oturduğunu biliyorum. Hepsini çıkarırım… ‘Tanımıyorum’ ne kadar ayıp bir laf ya! Semih’in sana sabah akşam yürüdüğünü de biliyorum. Bu dünkü davette ben de vardım. Sana muhabirimiz beraber gittiğiniz mekanda Semih Öztürk ile görüntülerinin olduğunu söyleyince çark ettin! Düzeltmek için ikinci kere konuştun. Ancak kendinizi kandırırsınız!”

Ayşegül Yıldız’dan Yanıt Gecikmedi!

Canlı yayında Ayşegül Yıldız’a yüklenen Bircan Bali’ye, yanıt gecikmedi. Instagram hesabından Ayşegül Yıldız şu açıklamayı yaptı; “Bilip bilmeden kafanızdan uydurduklarınızla insanı konuştuğuna pişman ediyorsunuz. Doğma büyüme Bursalıyım ve aynen öyle o işadamı diye bahsettiğiniz insanların hepsi ya çocukluk ya da okul arkadaşım! Gidin daha iyi araştırın Bursayı! Haaa ayrıca sevgilim de olabilir ben bekar bir insanım neyi sorguluyorsun anlamadım? Size rapor mu vericem hayatımla ilgili? Konuşmamı kesmişsiniz :)) Tam verseydiniz keşke. Bahsettiğiniz yer İbrahim beyin de katıldığı Şafak Sezer’in film galasından hemen sonra hep beraber sohbet etmek için Şafak’lar, Polat’lar ve eşleri ile geçip oturduğumuz yer. Yani çok şahidim var 🙂 Kaldı ki elinizde benim Semih’le samimi fotoğrafım varmış ya niye paylaşmadınız! Aynen yine söylüyorum Semih benim için Bursalı bir KARDEŞİM! Dediğiniz gibi 10 kere de değil 2 kere gördüm! 2 kere gördüğüm birini, izlemediğim bir yarışmanın ismiyle sorunca da hatırlamamak gayet normal! Hatırlasaydım zaten hayır der geçerdim. Google’dan baktım masaya gidince kimdi diye 🙂 50 dakika değil 5 dakika sonra da düzeltmek için muhabir arkadaşa ‘isim soyisim birden çıkaramadım şimdi Google’dan baktım tanıyorum ama samimiyetim yok’ dedim. Sonra yukarıda yazanları söyledim ama yayınlamadınız! Beni tanımıyorsun ama tanıyormuş gibi benim hayatta ne istediğime, nasıl birini tercih edeceğime kadar söyleyebiliyorsun? Ve beni hiç tanımadığın halde bu kadar nefret edebiliyorsun? Tez olarak araştırılması gereken bir konu bence Tv izlemiyorum kısmını da kültür mantarı olduğum için değil, yarışmayı izlemediğim için kimseye ayıp olmasın diye nezaketen söyledim ama o kadar inceliği anlayamamış olabilirsin :)”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz