Seren Serengil’in İçine Demet Akalın Kaçtı, Instagram’dan Denizbank’ın Müdürüne Çağrıda Bulundu: “Bana Ulaşın!”

Aleyna

Haberler

9 Mayıs 2023

Seren Serengil’in İçine Demet Akalın Kaçtı, Instagram’dan Denizbank’ın Müdürüne Çağrıda Bulundu: “Bana Ulaşın!”

Magazin gurusu Seren Serengil, Instagram’daki son story paylaşımıyla herkesi şaşırttı. Son dönemlerde biraz daha magazinden uzak bir hayat süren Seren Serengil, storysinde Denizbank Müdürünün kendisine ulaşması gerektiğini ifade etti; “Denizbank müdürü bana bir ulaşsın! Müşterinizim bilgilerim sizde var. Bu olup biteni size bir anlatmak istiyorum!” dedi. Seren Serengil bu paylaşımıyla neyi anlatmaya çalıştı bilemiyoruz ancak içine Demet Akalın’ın kaçtığını söylersek çok da yanlış olmaz. Geçtiğimiz yıllarda, Demet Akalın Twitter üstünden pek çok hizmet aldığı ünlü markayı tagleyerek “bana ulaşın!” diyordu. Seren Serengil de Demet Akalın’ın izinden gidiyor gibi gözüküyor.

Söylemezsem Olmaz’dan Ayrıldı

Bildiğiniz gibi Seren Serengil, 6 yıldır yorumcu olduğu Söylemezsem Olmaz masasından mobbing gördüğünü söyleyerek ayrılmıştı. Hatta 20 yıldır arkadaşı olan Arto’yla da küsen Seren Serengil, yakınlarından darbe üstüne darbe yedi. Seren Serengil ayrıldıktan bir süre sonra Arto da soluğu Amerika’da aldı, Bircan Bali hariç tüm yorumcuları değişen program değişim geçirdi diyebiliriz! Eh, Seren Serengil ve Arto da programdan ayrıldıktan sonra Söylemezsem Olmaz’ın eski kaotik havası da pek kalmadı. Seren Serengil’in yerine gelen Ebru Şancı ile kavga eden Arto da programdan ayrıldı.

blank

Şimdilerde magazin dünyasındaki yorumlarını Instagram üzerinden dile getiren Seren Serengil, son olarak sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ile de ayrılık aşamasına geldi. Açtığı canlı yayında sevgilisi Tohma’nın kendisini aldattığını anlatan Seren Serengil, birkaç gün sonra bu olayın yanlış anlaşılma olduğunu ve Mustafa Rahman Tohma ile barıştıklarını açıklamıştı. Şimdilerde çiftimiz mutlu mesut yaşamaya devam ediyor.

“Denizbank Müdürü Bana Ulaşsın!”

blank

Son günlerde sevgilisi, arkadaşları ve köpekleriyle huzurlu bir yaşam süren Seren Serengil, bugün Instagram hesabından yaptığı bir açıklama ile herkesi şaşırttı. Seren Serengil, storysinde Denizbank Müdürünün kendisine ulaşması gerektiğini ifade etti; “Denizbank müdürü bana bir ulaşsın! Müşterinizim bilgilerim sizde var. Bu olup biteni size bir anlatmak istiyorum!” dedi. Seren Serengil’in neden banka müdürüyle konuşmak istediğini ve ona neler anlatacağı hakkında bilgimiz yok!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz