Ünlü Şarkıcı Haluk Levent, Adana Lezzet Günleri İçin Ortaköy Yerine Adana’ya Gidince Ortalık Karıştı!

Aleyna

Haberler

27 Eylül 2022

Ünlü Şarkıcı Haluk Levent, Adana Lezzet Günleri İçin Ortaköy Yerine Adana’ya Gidince Ortalık Karıştı!

Son yılların en sevilen ve güvenilen isimlerinin başında gelen Haluk Levent bildiğiniz gibi AHBAP isimli derneğin kurucularından biri. Türkiye’nin dört bir yanındaki öğrencilere ve ailelere yardım etmeye çalışan ünlü şarkıcı, kendisine gelen davetleri de geri çevirmeden kabul ediyor. Ancak bugün Twitter’da paylaşılan komik bir anı, sosyal medya kullanıcılarını gülmekten kırdı geçirdi. Bu komik anı ise ünlü şarkıcının Twitter hesabında paylaşılmasından sonra sosyal medyada kısa süre içinde viral olmayı başardı!

Haluk Levent Kendini İfşa Etti!

Geçtiğimiz aylarda, birkaç yıl içinde Türkiye’den ayrılacağını açıklayan Haluk Levent, hem sosyal medya paylaşımlarıyla hem de kurduğu AHBAP derneğiyle özellikle de gençlerin güvendiği ve sevdiği isimler arasında yer alıyor. Ülkemizde yaşanan birçok olumsuz durumda vatandaşlara yardım etmek için canla başla çalışan ünlü sanatçının yoğunluktan mıdır nedir, bazen kafası karışabiliyor!

blank

Meğer Yanlış Gelmiş!

Haluk Levent, oldukça sık kullandığı Twitter’da; Adana Valisi Süleyman Elban’ın İstanbul’daki Adana Lezzet Günleri kapsamında kendisini davet ettiğini ve kahvaltının Adana’da olduğunu düşünerek Adana’ya gittiğini söyledi. Ancak Adana’ya gittiğinde aradığı kahvaltıyı bulamayan Haluk Levent, Adana Valisi Süleyman Elban’ı arayarak kahvaltının konumunu sorduğunda şok edici bir yanıt alıyor. Meğer Adana Lezzet Günleri kapsamındaki kahvaltı Adana’da değil, İstanbul Ortaköy’deymiş! Ünlü şarkıcı başına gelen bu komik durumu şu tweetleri atarak anlattı:

Ünlü şarkıcının tweetlerinin ardından, birçok kişi bu durum karşısında tepkisiz kalmayınca kısa süre içinde viral hale geldi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz