İçerde Dizisinin 2. Bölüm Fragmanında Şok Eden Gerçek

admin

Show TV

25 Eylül 2016

İçerde Dizisinin 2. Bölüm Fragmanında Şok Eden Gerçek

Geçtiğimiz hafta Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan İçerde dizisi güçlü oyuncu kadrosu ve ilgi çekici senaryosu ile milyonlarca izleyiciyi ekranları başına kilitlemeyi başarmıştı. Yeni olan 2. bölümün yayın tarihinden 2 gün önce yayınlanan fragmanda ise şok eden gerçekler ortaya çıktı.

Polis Akademisi’nde okuyan Sarp (Çağatay Ulusoy) ve Mert (Aras Bulut İynemli) kardeş olduklarını bilmedikleri için habersiz bir şekilde birbirlerine sıkı birer rakip olurlar. Sarp, uzun süredir Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü olan Yusuf tarafından Polis Akademisi’nden atılır.

Mezun olmasına 1 hafta kala şok bir şekilde polislikten atıldığını öğrenen Sarp, mezuniyet günü geldiği zaman Yusuf’a silah çeker. Böylelikle Yusuf için artık yepyeni bir hayat başlamak üzeredir. Yeni ve son derece karanlık olan yeni hayatında Yusuf’un en yakın düşmanı artık Akademi’nin popüler insanı Mert olacaktır.

Sarp ile Mert’in arasındaki çekişmeler etraflarındaki herkesin hayatının bir şekilde olaylardan etkilenmesine yol açar. Yusuf ise kendisine çekilen silahın cezasız bırakılmaması için elinden geleni yapacak ve Sarp’ın peşini bırakmayacaktır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz