Seviyor Sevmiyor 11. Bölümünde Deniz’in Kimliği Ortaya Çıkıyor

Seviyor Sevmiyor 11. Bölümünde Deniz’in Kimliği Ortaya Çıkıyor

Pazar akşamlarının en sevilen dizileri arasında yer alan Seviyor Sevmiyor dizisinin yeni bölümünde Yiğit artık gerçekleri öğrenecek. Hız kesmeden heyecan dolu sahneleri ile yayınlanmaya devam eden dizinin yeni bölüm fragmanında ise nefes kesen sahneler yer alıyor.

MF Yapım tarafından yapımcılığı üstlenen Seviyor Sevmiyor dizisinin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan yer alıyor. Zeynep Çamcı, Deniz Gökhan Alkan ve Yiğit Gonca Sarıyıldız gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizi 25 Eylül Pazar akşamı saat 20:00’da ATV ekranlarında yayınlanacak.

Uzun süredir Deniz’in gerçek kimliğini öğrenmek için çabalayan Yiğit’in babası Teoman artık Deniz’in kimliğini öğrenmek üzeredir. Ayrıca baba ve oğul arasındaki gerginlik Deniz’in kimliğinin ortaya çıkması ile birlikte daha da zor günlerin başlamasına sebep olur.

Dizinin geçtiğimiz bölümleri ise AB Sosyal Statü’de 3,34 izlenme oranı ve 14,51 izlenme payına sahip olması ise en fazla izlenen 100 program arasında birinci olmasına yol açmış durumda. Dizinin takipçileri sosyal medya üzerinden diziye övgü dolu paylaşımlar yapmaya devam ediyorlar.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz