Paramparça 73. Bölümde Cihan Dönüyor

admin

Star TV

26 Eylül 2016

Paramparça 73. Bölümde Cihan Dönüyor

Star TV ekranlarında yayınlanan Paramparça dizisinin bu hafta yayınlanacak olan yeni 73. bölümünde Cihan’ın dönüşü ve Harun’un öfkeden çılgına dönüşüne tanıklık edeceğiz. Rahmi Bey’in cesedini teşhis etmek üzere İstanbul’a geri dönen Cihan gördükleri karşısında ufak bir şaşkınlık yaşar. Maide ise Cihan’ı öldürebilmek için planladığı tekne patlamasından Cihan’ın kurtulduğunu ancak bu plan yüzünden bir çocuğun öldüğünü öğrenir.

Asuman Sinsi Bir Şekilde İlerliyor

Hazal’ın tüm zayıf noktalarını öğrenen Asuman artık Hazal’ı avucunun içine almıştır. Harun’un aşırı kıskanç halleri ve verdiği tepkiler ise Dilara’nın korkmasına yol açar. Dilara ile Cihan’ın tekrar buluşması Asuman’ın Dilara’ya karşı öfkelenmesine sebep olur.

Cansu’nun hamileliği herkesi sevindirirken doktorunun endişeli tavırları dikkat çekmeye başlar. Deniz, doktor ile konuştuktan sonra duydukları karşısında ufak çaplı bir şok yaşar. Cansu ise tüm bu olaylar yaşanırken Cihan’a kendisini affettirebilmek için çeşitli planlar aramaya başlamıştır. Ozan bir plan yaparak Cansu ve özlediği babasının karşısına çıkma kararı alır.

Deniz’in babası ise Burhan ile Özkan üzerinden planlarını yaparak hayata geçirmeye çalışır. Ancak planları hayata geçirebilmek için fazlasıyla geç kaldığını acı bir şekilde öğrenecektir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz