İçerde Dizisinin 3. Bölümünde Olaylar Karışıyor

admin

Show TV

29 Eylül 2016

İçerde Dizisinin 3. Bölümünde Olaylar Karışıyor

Show TV ekranlarında ilk bölümleri ile büyük bir ilgi görmeyi başaran İçerde adlı dizi hız kesmeden yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Sosyal medya platformlarında oldukça büyük bir ilgi görmeye başlayan İçerde’nin 3. bölüm tanıtım fragmanı da ortaya çıktı. Dizinin yeni bölüm fragmanında Mert’i öldürmemek için kendisini vuran Sarp’ın bu davranışı ile Mert’in şoke olmasına yol açtığını görüyoruz.

Dizi için yayınlanan yeni tanıtım fragmanında bir diğer dikkat çeken nokta ise Mert ile Sarp arasındaki çekişmenin ve büyük savaşın devam ettiği oluyor. Yeni bölümde Kebabçı Celal, planlarına devam ederken Yusuf Müdür’ün ise operasyonları sekteye uğruyor. Sarp’ı kontrol etmek isteyen Yusuf’un planlarının alt üst olması ise yeni plan arayışları içerisine girmesine sebep oluyor.

Dizinin yayınlanan son bölümünde öldüğü zannedilen kardeşinin yaşadığına ilişkin ipuçları arayan ve yakalamayı başaran Sarp tamamen kontrolünü kaybetmişti. Yusuf Müdür ile birlikte kurulan plandan vazgeçme noktasına gelen Sarp, kardeşinin izini tek başına sürerek bulma kararı almıştır. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz