İki Aşk Bir Arada! Birkan Sokullu Sevgilisi Eda Gürkaynak’la Basketbol Oynadı: “Başka türlü yenemezdim!”

Dilek

Haberler

3 Mart 2021

İki Aşk Bir Arada! Birkan Sokullu Sevgilisi Eda Gürkaynak’la Basketbol Oynadı: “Başka türlü yenemezdim!”

Ünlü oyuncu Birkan Sokullu, sevgilisi Eda Gürkaynak’la beraber basketbol oynayarak stres attı. Eda Gürkaynak’ın paylaşımı yorum yağmuruna tutuldu.

Birkan Sokullu

Ünlü oyuncu Birkan Sokullu, bu sezonun en çok izlenen dizilerinden “Masumlar Apartmanı”nda başrol oynuyor. Dışarıdan “ideal erkek” gibi görünen Han’ın karanlık yanlarını anlatmaktaki başarısı da ona oyunculukta seviye atlattı. Böylece, 2016’daki “Hayat Şarkısı” dizisiyle başlayan yükselişinde bir dönüm noktası daha yaşadı.

Birkan Sokullu, sadece işte kazanmakla da kalmadı! Daha önce Aslı Enver, Berrak Tüzünataç, Dilan Çiçek Deniz gibi ünlü oyuncularla aşk yaşayan Birkan Sokullu, mutluluğu sektörün dışında birinde yakaladı. Ünlü oyuncu, bir yılı aşkın zamandır Eda Gürkaynak’la beraber.

“Radikal kararlar alabilirim”

Eda Gürkaynak, cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Sinem Gürkaynak ve Kemal Gürkaynak’ın kızı. Ama alışılagelmiş “sosyetik güzel” kalıplarına pek uymuyor! 1994 doğumlu Eda Gürkaynak, üniversite eğitimini New York’ta büyük başarıyla tamamladı. Birkan Sokullu’yla ilişkisi de hala New York’ta olduğu dönemde başladı!

Birkan Sokullu, ABD-İstanbul arası sürdürdükleri ilişkiyi cesur bir karar olarak değerlendiriyor. “Masumlar Apartmanı”nda oynadığı Han gibi gizli kapaklı işler çevirmese de, aşka dair bu tarz radikal kararlar alabileceğini söylüyor. Aşkı da açık iletişime dayalı ve içinden geldiği gibi yaşamayı seçiyor.

İki Aşkı Bir Arada!

birkan sokullu

Birkan Sokullu, profesyonel bir basketbolcuyken aniden rotayı oyunculuğa kıran bir isim. Ama basketbola hala tutkuyla bağlı ve sürekli oynamaya çalışıyor. Görülen o ki, Eda Gürkaynak da onu yalnız bırakmıyor!

Çift, sosyal medyada pek paylaşım yapmıyor ya da ilişkilerine dair pek bir şey söylemiyor. Ama videodaki “ ‘O zaman bir ara top atalım seninle’ 25.07.2019” açıklaması, bu ilişkinin başlamasına basketbolun vesile olduğunu gösteriyor sanki!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz