Masumlar Apartmanı Setinde Bir “Uyuyan Güzel” Var! Farah Zeynep Abdullah Ezgi Mola’nın Set Hallerini Paylaştı

Aleyna

Haberler

3 Mart 2021

Masumlar Apartmanı Setinde Bir “Uyuyan Güzel” Var! Farah Zeynep Abdullah Ezgi Mola’nın Set Hallerini Paylaştı

Sevilen dizi “Masumlar Apartmanı”nın set yoğunluğu Ezgi Mola’yı çok yordu. Farah Zeynep Abdullah, rol arkadaşının uyuyakaldığı anları paylaştı.

Masumlar Apartmanı

TRT 1’in sevilen dizisi “Masumlar Apartmanı”, son haftalarda biraz kan kaybetse de salı günlerinin rating şampiyonu olmaya devam ediyor. Karşısında altı sezondur devam eden fenomen dizi “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” bile zorlanıyor!

Masumlar Apartmanı

“Masumlar Apartmanı”, sevgisiz büyüyen ve her bir üyesi ayrı psikolojik rahatsızlıklara sahip bir aileyi anlatıyor. Psikoloji temalı dizilerin pandemi döneminde gördüğü olağanüstü ilgi, toplum sağlığımıza dair de çok şey söylüyor aslında!

Ezgi Mola Merve Dizdar

Dizinin tutmasının en önemli nedenlerinden biri psikoloji temalı senaryo ise, öbürü de oyunculuklar! Özellikle de ailenin kız kardeşlerini oynayan Ezgi Mola ve Merve Dizdar her hafta destan yazıyor. Karakterlerinin tüm boyutlarını yansıtmayı bilen ikili, izleyiciye alışılmış şablonlardan çok uzakta bir şey izleme fırsatı sunuyor. Temizlik takıntısıyla etrafındakilere dünyayı dar eden Safiye bile Ezgi Mola sayesinde sevilen bir karaktere dönüşüyor!

Set Çok Yoğun

Ezgi Mola

Dizi süreleri malum, neredeyse 3 saate dayanmış durumda! Hal böyle olunca, her hafta bölüm yetiştirmek olağanüstü bir çaba istiyor. Hem teknik ekip hem de oyuncular çok uzun saatler sette çalışmak zorunda kalıyor. Ezgi Mola gibi dizinin çoğunda sahnesi olan bir başrol oyuncusuysanız, sette geçirdiğiniz saatler uzuyor da uzuyor!

Ezgi Mola

Farah Zeynep Abdullah’ın sette çektiği videoda Ezgi Mola yorgunluktan ölecek gibi duruyor. Eee, zaman zaman izlemesi bile çok yorucu olan Safiye’yi oynamak ne kadar yorucudur kim bilir? Ama Ezgi Mola, sahnesi gelene kadar sorun çıkarmadan bir köşede uyumaya çalışacak kadar da saygılı!

Farah Zeynep Abdullah’ın “Uyuyan Güzel” emojisiyle paylaştığı video, Ezgi Mola’ya olan sempatiyi arşa çıkaracak gibi duruyor. Hak etmediğini de kimse söyleyemez!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz