Demet Akalın’dan Survivor’da Yarışan Batuhan Karacakaya’ya Salvolar: “Bu çocuk niye peruğunu çıkarmıyor?”

Aleyna

Haberler

3 Mart 2021

Demet Akalın’dan Survivor’da Yarışan Batuhan Karacakaya’ya Salvolar: “Bu çocuk niye peruğunu çıkarmıyor?”

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, fenomen program “Survivor”da yarışan Batuhan Karacakaya’yla dalga geçti. Perukla ilgili esprileri takipçilerini çok güldürdü.

Batuhan Karacakaya

TV8’in fenomen yarışması “Survivor”, yeni sezonuyla beklenen ilgiyi görmese de ratingleri son haftalarda çok daha iyi bir noktaya geldi. Böylece, “Survivor” en azından pazar günleri rating birincisi olmaya başladı. Yeni sezonun en çok dikkat çeken yarışmacılarından biri de ünlüler takımı kadrosundaki Batuhan Karacakaya oldu.

Batuhan Karacakaya

Biz onu ekranların çocuk oyuncusu olarak tanımıştık. Özellikle de efsane dizi “Aşk-ı Memnu”da oynadığı Bülent karakteri, onu tüm Türkiye’nin hafızasına kazıdı. Ama onu yarışmada bambaşka bir halde izliyoruz, değişen tek şey fiziği değil gibi görünüyor! Batuhan Karacakaya, yarışmadaki agresif tavırlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Ama fanatik bir “Survivor” izleyicisi olan Demet Akalın’ın dikkatini çeken başka bir şey var, peruğu!

Saçları Protez Olabilir

Batuhan Karacakaya

Batuhan Karacakaya’nın en çok dikkat çeken yönünün atletik fiziği olduğunu düşünebilirsiniz. Ama Google verileri öyle demiyor! Batuhan Karacakaya hakkında en çok merak edilen ve dikkat çeken şey, saçlarının protez olup olmadığı! Kendisinin bu konuda herhangi bir açıklaması olmasa da Demet Akalın protez olduğundan emin görünüyor!

“Neden peruğunu çıkarmıyor?”

demet akalın fotoğrafı

Demet Akalın, sıkı bir “Survivor” seyircisi. Her hafta yarışmayı izlerken videolar çeken ve favori yarışmacılarına SMS isteyen Demet Akalın, bu hafta kafayı Batuhan Karacakaya’ya taktı!

Ünlü şarkıcı, saçlara özellikle zoom yaparak çektiği videoda “Bu çocuk niye peruğunu çıkarmıyor artık ya? Yazık, orada bakımı da zordur” dedi. Başka bir deyişle, Batuhan Karacakaya için üzülüyor gibi görünüp üzerine toprak attı! Anlaşılan o ki, ünlü şarkıcı da Batuhan Karacakaya’dan pek hazzetmiyor. En azından bu ismi her hafta övdüğü Öykü Çelik kadar beğenmiyor!

Benzer Haberler

lo 3 Mart 2021

Çok ayip etti.İnsnlara kars egolu bir tavri var.

Nadide 4 Mart 2021

Peruk olsa ne olurki yani

Guzel 4 Mart 2021

Ben Batuhan Karacakaya yi destekliyorum inşallah şampiyon o olur ve peruk diyede Batuhandan vazgeçilmezliğini

isimsiz kullanıcı 5 Mart 2021

Bu seferde kafayı batuhana takmış yaa😒

Fidan 5 Mart 2021

Demet hanim yüzündeki makyaja baksın

Yorum Yaz