İki Esra Erol Arasında Kalpleri Isıtan İletişim: Minik Bir Esraception Yaşandı!

Aleyna

Haberler

7 Mayıs 2021

İki Esra Erol Arasında Kalpleri Isıtan İletişim: Minik Bir Esraception Yaşandı!

Esra Erollar Instagram’da zafer kutladı. Esra Erol, tüm güçlü kadınlar adına kupa kaldırınca ünlü adaşı bu özel anları sosyal medya hesabında paylaştı.

esra erol

Birbirinden başarılı projelere imza atan Esra Erol, Türkiye’nin en sevilen kadın sunucularından biri. Yıllardır ekranlarda fırtınalar estiren ünlü yıldız, ilk olarak hayatımıza evlilik programlarıyla girmişti. Samimiyeti ve yetenekleriyle tüm Türkiye’nin kalbinde taht kuran güzel sunucu, bir yandan çevresindeki kadınları da desteklemeye devam ediyor.

Esra Erol’dan Esra Erol’a ve Tüm Kadınlara…

Ünlü sunucunun, Beşiktaş Vodafone Kadın Futbol Takımı’nın yıldız oyuncusu ve adaşı Esra Erol ile arasından su sızmıyor. BaşarIlı futbolcu Esra Erol’u her daim destekleyen yıldız isim, dün gece Beşiktaş Kadın Futbol Takımı’nın şampiyonluğunu çok özel bir paylaşımla kutladı.

Kadın Futbol Ligi Sağlık Çalışanları Sezonu şampiyonu olan Vodafone Kadın Futbol Takımı’nın yıldız oyuncusu Esra Erol, adaşı olan yıldız sunucuya destekleri için teşekkür etti. Başarılı sporcu, “Esra Hanım, desteğiniz bizim için çok değerli, takım adına çok teşekkür ediyorum” diyerek kupayı tüm güçlü kadınlar adına kaldırdı. O zafer görüntülerini ise güzel sunucu Esra Erol, Instagram hesabında paylaşarak adaşını ve tüm takımı tebrik etti. Yıldız sunucu, o paylaşımına “Esra Erol’dan Esra Erol’a ve tüm kadınlara mesaj var.” diye de not eklemeyi ihmal etmedi.

Hıdırellez Kutlamaları Olay Olmuştu

esra erol

Esra Erol önceki günlerde eşi Ali Özbir ve sevimli oğullarıyla hıdırellezi kutlamıştı. Tek tek ateş üstünden atlayan ardından dilekler dileyip gül ağacının altına gömen aile üyelerinin o eğlenceli halleri sosyal medyada olay olmuştu. Özellikle oğulları İdris Ali ve Ömer Erol’un komik halleri, Instagram’ın gündemine bomba gibi düşmüş, herkesi çok eğlendirmişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz