Pınar Altuğ Öyle Bir Fotoğraf Paylaştı ki Görenler Gözlerine İnanamadı! Bu Kadar Benzerlik Olmaz

Aleyna

Haberler

7 Mayıs 2021

Pınar Altuğ Öyle Bir Fotoğraf Paylaştı ki Görenler Gözlerine İnanamadı! Bu Kadar Benzerlik Olmaz

Türkiye’nin popüler oyuncularından Pınar Altuğ’dan yepyeni bir paylaşım geldi. Pınar Altuğ’un o pozunu görenler gözlerine inanamadı.

pınar altuğ

Çocuklar Duymasın, Davetsiz Misafir, Aile Reisi gibi dizilerdeki başarılı performansıyla Türkiye’nin en sevilen oyuncularından biri olan Pınar Altuğ, sosyal medyayı oldukça sık kullanıyor. Ailesi ile birlikte sık sık paylaşımlar yapan güzel oyuncu, evliliği, yaşam tarzı ve paylaşımları ile ilgili de çok fazla eleştirilere maruz kalıyor. Ünlü isimden gelen son paylaşım ise adeta olay oldu.

Hadise’ye Benzettiler

Estetik yaptırdığı gerekçesiyle çok fazla eleştirilen Pınar Altuğ’dan yepyeni bir paylaşım geldi. Alışkın olduğumuzdan bambaşka bir şekilde ve tarzda karşımıza çıkan Pınar Altuğ’nun sevenleri gözlerine inanamadı. Ünlü ismin takipçileri, Pınar Altuğ’u resimde tanıyamadığını dile getirerek “Ece Erken sandım”, “Hadise sandım” gibi yorumlar attı. Ünlü ismin o paylaşımı ise binlerce yorum ve beğeni aldı.

O Yoruma Çok Sinirlendi

Evliliği sebebiyle çok ağır yorumlara maruz kalan Pınar Altuğ, neredeyse ne paylaşsa linç yiyor. Çoğu zaman kendine gelen kötü yorumlara cevap veren ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde bir paylaşımına yapılan yoruma çok sinirlendi. Bir yemek sofrası paylaşması üstüne, bir takipçisi “O yemeği bulamayanlar size dua eder sanmayın” diye yorum yaptı. Ünlü oyuncu bu yoruma ise “O yemeği bulamayanlar Instagram’a da giremiyordur.” diye tepki gösterdi.

pınar altuğ

Ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde aldığı bu kötü yorumlar hakkında konuşmuştu. Zaman zaman fevri tepkiler verdiğini dile getiren ünlü isim, “Birilerinin bizim gerçek insan olduğumuzu, bizim de incinebileceğimizi görmeleri gerekiyor.” dedi. Yüz yüze söyleyemeyecekleri lafları klavye başında yazmalarını eleştiren Pınar Altuğ, “Bu konuda hiç toleransım yok. Kızım ve kocam en kıymetli iki şey, onlara uzanacak dili koparırım.” diye açıklama yaptı.

Benzer Haberler

Sinan 8 Mayıs 2021

Sinan Çok geldi bizim evet bende seni seviyorum 😘 Furkan Erikçi

Yorum Yaz