Demet Özdemir Arkadaşını İfşa Etti! Aslı Bekiroğlu-Çağrı Telkıvıran Aşkını Bu Fotoğrafla Belgeledi

Aleyna

Haberler

7 Mayıs 2021

Demet Özdemir Arkadaşını İfşa Etti! Aslı Bekiroğlu-Çağrı Telkıvıran Aşkını Bu Fotoğrafla Belgeledi

Doğduğun Ev Kaderindir’in Zeynep’i Demet Özdemir, yakın arkadaşı Aslı Bekiroğlu’nu ifşa etti. Sosyal medya hesabından Aslı Bekiroğlu ve sevgilisi Çağrı Telkıvıran’ın fotoğrafını paylaşan Özdemir, aşkı bir kere daha belgeledi.

Sevgilileri Sayesinde Arkadaş Oldular!

Demet Özdemir ve Aslı Bekiroğlu’nun arkadaşlığı çok eskilere dayanmıyor. Demet Özdemir’in müzisyen sevgilisi Oğuzhan Koç ve Aslı Bekiroğlu’nun aranjör sevgilisi Çağrı Telkıvıran, Koç’un albümleri için birlikte çalışıyorlar. İş hayatının yanı sıra özel hayatlarında da dost olan ikili, sık sık bir araya geliyorlar.

blank

Demet Özdemir ve Aslı Bekiroğlu’nun arkadaşlığı da sevgilileri vasıtasıyla başlıyor. Birbirlerine uyum sağlayan iki oyuncu, sevgililerinden bağımsız şekilde arkadaş olup görüşmeye başlıyorlar.

Arkadaşının Aşkıydı!

blank

Aslı Bekiroğlu ile Çağrı Telkıvıran, geçtiğimiz aylarda birlikte olmaya başlamış ve ilişkileri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Sebebi ise Telkıvıran’ın Aslı bekiroğlu’nun arkadaşı Seda Türkmen’in eski sevgilisi olmasıydı. Bu konuda çok dedikodu dönse de çift bununla ilgili bir açıklama yapmamış, yalnızca ilişkilerinin iyi gittiğini söylemekle yetinmişti.

Kader Ortakları

blank

Demet Özdemir ve Aslı Bekiroğlu’nun arkadaşlıkları yanında bir de kader ortaklıkları var. Demet Özdemir de Aslı Bekiroğlu gibi ‘arkadaşının aşkı’ dedikodularından nasibini almıştı. Ünlü oyuncunun sevgilisi Oğuzhan Koç, iki yakın arkadaşı Zeynep Koçak ve Yağmur Tanrısevsin’in eski sevgilisiydi. İlişki başladıktan sonra dostlukların bittiğini belirtmeye gerek yok sanırım!

Arkadaşını İfşa Etti!

blank

Sevgililerinin yanı sıra kader ortaklığı da iki oyuncuyu yakınlaştırmış olacak ki aralarından su sızmıyor. Sık sık bir araya gelen arkadaşlar, sosyal medya hesaplarında o anları paylaşıyor.

blank

Demet Özdemir, dün birlikte olduğu arkadaşı Aslı Bekiroğlu ve sevgilisi Çağrı Telkıvıran’ın fotoğrafını Instagram hesabında paylaşarak arkadaşını deşifre etti. Özdemir’in paylaşımı ile Bekiroğlu-Telkıvıran aşkı bir kere daha belgelenmiş oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz