Son Günlerde Sosyal Medyada Linçlenen Nesrin Cavadzade, Transparan Elbisesiyle Ortalığı Yakıp Geçti!

Aleyna

Haberler

5 Temmuz 2023

Son Günlerde Sosyal Medyada Linçlenen Nesrin Cavadzade, Transparan Elbisesiyle Ortalığı Yakıp Geçti!

Türkiye’nin en güzel kadın oyuncularından Nesrin Cavadzade, sadece oyunculuğu ya da güzelliğiyle değil, aynı zamanda cesur tarzıyla dikkatleri üstüne çekiyor. Geçtiğimiz günlerde “Üç Kuruş” dizisinde başrolü paylaştığı Uras Kaygılaroğlu’nun doğum gününü kutlamak için video paylaşan Nesrin Cavadzade’nin göğüsüne para sıkıştıran Bora Akkaş arkadaşının paylaşımı nedeniyle sosyal medyanın lincine uğramış ve özür mesajı yayınlamıştı. Bugün ise Nesrin Cavadzade, L’Officiel Wedding Yaz sayısının kapak kızı oldu. Özellikle güzel oyuncunun tercih ettiği transparan elbise sosyal medyanın gündemine oturdu.

Uras Kaygılaroğlu’nun Doğum Gününü Kutlamasıyla Olay Oldu!

Güzel oyuncu Nesrin Cavadzade, Üç Kuruş dizisinde başrol paylaştığı Uras Kaygılaroğlu’nun doğum gününü kutlamasıyla sosyal medyada olay oldu. Doğum günü kutlamasından pek çok fotoğraf ve video paylaşan Nesrin Cavadzade, Bora Akkaş’ın da başını yaktı!

Nesrin Cavadzade’nin göğüsüne para takarken görüntülenen Bora Akkaş, sonraki paylaşımında hamile eşinden özür dilemişti; “Nesrin’in, Uraz’ın doğum günü için hazırladığı postta yer alan geçen sene çekilmiş o video çok saçma ve talihsiz olmuş. Neden bu video bilmiyorum. Halim ve tavrımdan ya da videonun seçili bölümünden anlaşılmıyor olabilir ama bu aramızdaki şaka idi. Yoksa Nesrin’e para takmak benim ne haddime… Videonun çekildiği tarih, oturduğumuz masa, arkadaşlarımız ve bu olayın başında sonunda ne olduğu görünmediği için toplum tarafından hoş karşılanmayan her şeyi anlıyorum. Bunun eşimin doğuma bu kadar yakın bir zamanda bir mesele haline gelmesinden derin mutsuzluk duyuyorum. Konu, sadece Uraz’ın doğum günü olmalıydı. Görüntünün yarattığı bu kötü duygular için eşim Oben’den özür dilerim. Bu konu özelinde beni yargılayan insanlara mutsuzluğumu belirtmek isterim” dedi.

Transparan Elbisesi Sosyal Medyayı Yıktı!

Olaylara karşı sessizliğini koruyan Nesrin Cavadzade, L’Officiel Wedding Yaz sayısının kapak kızı oldu. Çekimlerden fotoğraf ve videolar paylaşan Nesrin Cavadzade’nin güzelliği ve özellikle de tercih ettiği transparan elbise sosyal medyanın gündemine oturdu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz