İkinci Tiktok Krizi Geliyor: Hira Yüzünden Tiktok’a 7000 TL Kaptıran Demet Akalın, Kızına Destek İstemeye Başladı!

Aleyna

Haberler

20 Ocak 2022

İkinci Tiktok Krizi Geliyor: Hira Yüzünden Tiktok’a 7000 TL Kaptıran Demet Akalın, Kızına Destek İstemeye Başladı!

Geçtiğimiz aylarda Demet Akalın’ın 7000 TL için Tiktok ile yaşadığı krizin ardından, güzel şarkıcı Hira’nın sosyal medya bağımlılığını desteklemeye devam ediyor. Hira’nın sosyal medyayı ne kadar aktif kullandığını bilmeyen yoktur, hatta daha dün akşam Demet Akalın, eşi Okan Kurt ve kızı Hira’yla birlikte bir Tiktok videosu çekerek paylaşmaktan da geri durmadılar. Bu eğlenceli videonun arkasından ise Demet Akalın, kızı Hira’nın Youtube kanalını paylaşarak takipçilerinden destek olmalarını istedi. İkinci Tiktok krizi kapıda!

Demet Akalın

7000 TL İçin Tiktok’a Demediğini Bırakmamıştı!

Bildiğiniz gibi Demet Akalın, geçtiğimiz aylarda Hira’nın Tiktok’tan sevdiği bir fenomene 7000 TL’lik hediye gönderdiğini söyleyerek hem Tiktok’a hem de Tiktok’taki fenomenlere açık açık sahtekar, dolandırıcı ve yalancı gibi ithamlarda bulunmuştu ancak Hira’nın Tiktok’ta hediye gönderdiği fenomen, Hira’dan bir şey talep etmediğini ve bu hediyeleri kendinin ona gönderdiğini söyleyerek kendini savundu.

Demet Akalın ve Hira

O dönemler Alişan’la Star TV’de canlı yayın yapan Demet Akalın, bu konuyu televizyona da taşımış ve Hira’nın saf duygularından faydalandıklarını söyleyerek herkesi zan altında bırakmıştı. Sonrasında ise öğrendiğimiz kadarıyla, Demet Akalın Hira’nın Tiktok fenomenine gönderdiği 7000 TL’lik harcamayı geri almayı başarmış ve hatta aldığını 7000 TL’yi de doğuda eğitim gören çocuklar için bağışlamış.

İkinci Tiktok Krizi Kapıda!

Bu yaşananların ardından birçok sosyal medya kullanıcısı Hira’nın eline tablet ya da telefon verilmemesi gerektiğini söyleyerek Demet Akalın’ı uyarmıştı ancak aradan aylaaar geçmesine rağmen Demo, Hira’nın sosyal medya bağımlılığını kontrol altına almak yerine desteklemeye devam ediyor. Bugün kızının Youtube kanalını Instagram hesabında paylaşan güzel şarkıcı, takipçilerinden Hira’ya destek olmalarını istedi. Şimdiden Demo’yu uyarmış olalım, her an ikinci bir Tiktok krizi yaşayabiliriz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz